2733
2739

لطف کنین این پیجای فمینیستی رو فالو کنین و پست هاشون و هایلایتاشون رو مطالعه کنین و وقت بزارین براشون🙏

Feminism.everyday

_Alice_666_666

For_womxn

__Soroury

Sanaz_row

Fergal.women

Feminiran

Faranak.amidi

Eli.khorsandfar

Samaneh_savadi

من خودم طرفدار سر سخت حقوق بانوانم ولی بعضیاشون دیگ خیلی زیاده روی میکنن

مثلا چ لزومی داره بیاد عکس پد بهداشتی خونی خودشو استوری کنه طرف😐؟

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آدمی که صاحب نظر نباشه و دیدگاه مستقل و خاص خودشو نداشته باشه همون بهتر که مطالعه نکنه

چون بعضا با کپی کردن طرز فکر دیگران بیشتر گمراه تر میشه

آن روز ها گذشت و دگر آرزو مکن
2738
درمورد feminism.everyday بنظرتون افراطی نیست ؟؟البته بعضی چیزاش ‌خوشم میاد ولی یه سریاش نه  مث ...

موافقم فمینیسم اوری دی تو بعضی چیزا خیلی افراطی میکنه ولی با این حال واس بعضیا خیلی خوبه تا یکم به خودشون بیان

آدمی که صاحب نظر نباشه و دیدگاه مستقل و خاص خودشو نداشته باشه همون بهتر که مطالعه نکنه چون بعضا با ...

کسی که مستقله اهل مطالعست .در واقع باید تفکرات مختلف رو بخونی تا بتونی تفکر درست خودتو پیدا کنی 😐

کسی که مستقله اهل مطالعست .در واقع باید تفکرات مختلف رو بخونی تا بتونی تفکر درست خودتو پیدا کنی 😐

نه مخالفم گاها مستقل بودنو با کپی بی چون چرا افکار بقیه اشتباه میگیرن

آن روز ها گذشت و دگر آرزو مکن
خداییش تا حالا ندیدم اینکارو کنن😂😂کدوم پیج بود؟

عمیدی

بعد یبار گفت لای پایم باغی دارم ک تو بدون اجازه حق ورود نداری

تا ی مدتی سوژه بود

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

این پیجا واسه کسایی خوبه که اطرافیانشون هم باهاشون هم عقیده باشن یا قابلیت پذیرفتن حرفشونو داشته باشن.مثلا من این چیزارو بخونم یه سری حق و حقوق از همسرم بخام مگه زیر بار میره؟یا خونوادم و جامعه حتی.همسرم که از اول بچگیش مامانش تو گوشش خونده زن فلان وظیفه رو داره الان مگه عوض میشه؟مگه میزارن عوض شه؟ارامش زندگی الانم بهم میخوره به خاطر بدست اوردن چی؟.

2706