2733
2734
عنوان

دوستان کیا مثل من خیلی تنها هستن

399 بازدید | 33 پست

خیلی تنهام خیلی بیشتر از خیلی 

تلگرام گروه دوستانه ندارین که فقط خانون باشن؟

😃 خدا را شکر تو این شرایط و این همه سختی یکی از نعمتهای خدا هست که شامل حال همه بنده هاش میشه...مرگ را میگم تو این دوره نعمته!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تووشهرغربت تکوتنهام فقط دخترم مونسمه.

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2728
من خیلی تنها هستم دوستیابیم ضعیفه - روابط عمومیم ضعیفه  همسن و سالهای من سالهاست داماد شدن - ...

به جهنم مردشورتم ببرن مرتیکه بیشعور بین زنا و یه مشت زن حامله چی میخوای

😃 خدا را شکر تو این شرایط و این همه سختی یکی از نعمتهای خدا هست که شامل حال همه بنده هاش میشه...مرگ را میگم تو این دوره نعمته!
منم تووشهرغربت تکوتنهام فقط دخترم مونسمه.

میفهممت

2738
به جهنم مردشورتم ببرن مرتیکه بیشعور بین زنا و یه مشت زن حامله چی میخوای

به این کاربر درخواست دوستی بده بهت لینک گروه تو تل رو بده  ولی قبل باید تو پی ویش یه ویس بدی مطمئن بشن 

@822laya

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2706