2737
2734

کسی میدونه بجز تحصیلات دانشگاهی چجوری میشه انیمیشن سازی و موشن گرافی آموخت😯😯

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
فکر میکنم توی آموزشگاه ها دوره فنی و حرفه ای رو بگذرونی

توی شهر ما نیست ینی تا الان فنی حرفه ایش نیاوردن خیلی پیگیر بودم

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم اموزشگاه های خصوصی 

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
2728
توی شهر ما نیست ینی تا الان فنی حرفه ایش نیاوردن خیلی پیگیر بودم

خب پس احتمالا باید بری نزدیک ترین شهری که داره

آموزش مجازی رو سرچ کن 

I'm sorry, please forgive me, thank you, i love you 🙏🏻♥️
مجازی جایی سراغ نداری؟؟؟ 

نه 

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
مجازی جایی سراغ نداری؟؟؟ 

ولی فک کنم کتابای مفیدی باشه در این مورد

2738