2737
2734
عنوان

بعد میگین مادرشوهرا بدن....

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 65 پست

اگه عروسش میزاشت نوه هاشو ببینه شاید اینطوری نمیشد..پررو تازه سره خاکم رفته دخترداییم تا دیدش جیغ و داد کرده گفته برو نیا مامان بابامو کشتی

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنده خدا زنداییم هر وقت زنگ میزدیم احواله نوهاشو میپرسیدیم با اینکه خودش نمی دیدشان میگف خوبن بزرگ شدن

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
2738
یعنی الان اون مرده تقصیر عروسه ساده نباشید 

نه تقصیر کسی نیست ، نگفتم تقصیر عروس بوده ، بحث رفتار عروس بود ، دوستمون گفتن شاید مادرشوهر بدجور چزونده اینجور کرده عروس ،  گفتم همیشه مادرشوهرهایی که نمیچزونن اینجوری میکنن عروسهاشون . دنیا کلا برعکسه 

سلام😊 

همدانی هستی؟

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
خدا بیامرزش البته ما حزییاتو نمیدونیم ولی زنداییه الان عذاب وجدان نداره؟

زنداییم که مرده فک کنم منظوتون عروسش باشه والا انقد بی تربیته زنگ زده پسرداییم که عزیزم کی میای خونه  پسردایییمم گفته تو فاتحه مامانمم کجا بیام

جاري منم ٢ساله نزاشته مادر شوهرم اينا  نوشونو ببينن من مامانم هميشه بهم ميگه خانواده شوهرت قوم ظالمين هم بودن حق نداري پسر و نوشونو ازشون بگيري خودش هم همين بود ١٢ سال با مادر شوهرش و عمه هام قهر بود اما هر هفته ما رو با بابام ميفرستاد خونه مامان بزرگم

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊

غمناک بود.اما شما قبلش هم باید ببینی که این مادرشوهر در حق عروسش چی کار کرده؟! مستحق این رفتار بوده یا نبوده. بعضی مادرشوهرا خوب فتنه هاشون رو میکنن بعد یادشون میفته که نوشون رو هم میخواند. 

2706