2737
2734
عنوان

رابطمون کات شد

1046 بازدید | 84 پست

من مجردم و شاغل ، حدود یه سال پیش با آقایی آشنا شده بودم واسه ازدواج، ایشون دو تا ازدواج ناموفق داشتن،ایشون یه شهر دیگه کار میکردن و ما کم همدیگه رو میدیدیم، این یه سال خیلی بداخلاقی کرد و حتی من یه وام چهل میلیونی داشتم بهش دادم و کادو هم براش خریدم، دیروز بعد از سه ماه همدیگه رو دیدیم و سر یه موضوعی بحثمون شد، عصر بهش پیام دادم خیلی از دستت ناراحتم، در اومد گفت اخلاقمون بهم نمیاد و کلا بلاکم کرد،  منم بلاک کردم، امروز از تلگرام بهش پیام دادم باز بحث کرد باهام و گفت من کلا قصد ازدواج ندارم، منم کلی براش نوشتم چرا باهام بازی کردی و من که بهت بدی نکردم و کات کردیم، الانم فقط دارم گریه میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واممممم ۴۰ میلیونی چی میگه این وسططططط🤦🏻‍♀️

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️
2740

چجوری با آدمی‌ک‌دوتا ازدواج ناموفق داشته کانکت میشید؟حتی ی درصد حدس نمیزنید شاید خودش اخلاقش💩ی بوده ک اون دو نفر تحملش نکردن؟!

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

خیلی اشتباه کردی ولی الان وقتش نیس بهت زخم زبون بزنم فقط امیدوارم خدا قلبتو آروم کنه و بهتر ک اون آشغال نشد 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻