2737
2739
عنوان

توکه نمیتونستی زن نگه داری..

753 بازدید | 66 پست

ببخشید (گوه )میخوردی‌زن میگرفتی‌

زن گرفتن تعهد داره مسئولیت داره باید مرد باشی بتونی یه ادم ظریف رو خوشبخت کنی .

اون زن با هزارامید اومده خونه تو اینو بفهم .

دلم ازبعضی مردا پره آدم خیانت میبینه اعتیاد خساست هزارتا کوفت دیگ خب تومجردی هرغلطی میخای بکنی بکن 

قابل‌توجه بعضی اقایون که میدونم خیلیاشون تو نی نی سایتن .

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

آقایون نی نی سایت کلا بدرد ازدواج نمیخورن نمی‌خواد نصیحتشون کنی

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

بیگ لایک 

ودر نهایت تف ب مردای اذیت کن

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
عاشقت شدم لعنتی

بابا مازنا (منو اطرافیانم که همینیم)متعهدیم باعشق زندگی میکنیم باهزارتا امید فکرکردیم تو احمق مرد سواربراسب سفید‌منی چرا یکارمیکنی همش بنالم چرا باید نادیده بگیری ؟دلم پره هااا

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
اون پربازدیدو میبینم قلبم میگیره 😭

منم

2706