2737
2734
عنوان

بچها چجوری ب مادر شوهرم بگم برام گوشت درست نکنا

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 87 پست
چرا من باردار نمیشم؟ هشت ماهه اقدامم

بعد منه طلفک وسط این گیری ویری درس خوندن با جلوگیری باردارم خداا حکمتتو

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشاالله ب زودی مادر شی عزیزم خیلی دلم گرفت با خوندنش😔منم سقط داشتم شوهرم اسپرم ضعیف و...برا منم دع ...

ممنونم مهربونم❤

عزیزم ببخشید ناراحتت کردم😥 

فدات شم ان شاءالله خدا به زودی بهت نی نی سالم و صالح بده 💚💚💚

برات صلوات فرستادم عزیزم🌷🌷🌷

خدایا شکرت 🌷
2738
اصن از بچگیم بدم میومد وقتی فک میکنم گوشت ی خیوونه چندشم میشه بعد بخاطر دلش میخورم وقتی میزه یسره او ...

عزیزم اینم ناراحتی داره مگه بگو دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی ولی من همش عوق میزنم ممکنه به بچه صدمه برسه گوشت نده یه چی دیگه بده

من نه منم نه من منم😎

عزیزم خودت نگو ، به شوهرت بگو به خواهر شوهرت زنگ بزنه بگه بیا پیش مریم گلیدخالش بد شده ، پرسید چی شده بگو هونه مامانش بوده امروز کباب بهش دادن تا دیروز خونه خودمون ماشاالله خوب می خورد حالا اینم به ویاراش اضافه شده حساس شده یه سر بردمش دکتر .

تامام

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
2706