2733
2734
عنوان

ماجرای چوب خدا صدا نداره

149 بازدید | 6 پست

دخترا من با یه پسری دوس بودم خیلی زیاد دوسش داشتم تا اینک اقا رفت با یه خانم مطلقه بسیاااااااار زشت اصلا بهم نمیخوردن اصلانااا البته این قضیه مال 3-4سال پیشه...من تا فهمیدم سریع کات کردم ...من یه جا باشگاه میرفتم پسره اشغال ورداشت زنه رو فرستاد باشگاهی که من توش هستم هر روز جلو چشمم بود کل باشگاه ذرو پر کرده بود علی برام این و خرید اونو خرید هی دوستای دیگه اش که مطلقه ام بودن از سرتا پا تاتو داشتن برنز کرده بودن منو با چشاشون میخوردن .خیلی من حالم بد بود یک ترم مشروط شدم اصلا یه وضعی ...(زنه با اینک میدونس علی با منه ولی اومد با علی .اسم من تو بیو ایسنتا علی بود عکسم بود کلا منو میشناخت با وجود من رفت با علی)بگذریم...یکی از دوستای صمیمی من عروسی کرد زنگ زد شرکت خدماتی برای نظافت یکی و بفرستن خونه اش ...زد این زنه که با علی بود اومد دوستم و شناخت کلیییییییییی اصرار کرد که تورو خدا به زهرا نگید من اومدم واس نظافت...خلاصه خدا بدجوری جلوم ضایعه اش کرد

لا اله االله

😄

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ربطی به چوب خدا داشت . ازدواج کرده گناه که نکرده . کارش هم خیلی شرافتمندانه ست . نون حلال میخوره , اون دوستت هم خیلی ی شخصیت بوده که بعد از اینهمه اصرار اون زن اومده گذاشته کف دست تو

2728
چه ربطی به چوب خدا داشت . ازدواج کرده گناه که نکرده . کارش هم خیلی شرافتمندانه ست . نون حلال میخوره

نه ازدواج نکرده دوست بوده کجا شرافت داره با اینک منو میدونس باز اومد تو رابطه ما

لا اله االله
چه ربطی به چوب خدا داشت . ازدواج کرده گناه که نکرده . کارش هم خیلی شرافتمندانه ست . نون حلال میخوره ...

بنظرم کار که ار نیس ...ولی دنیا کوچیکه انگاری خدا خواست جلوی من کوچیکش کنه خیلییییی ازارم داد من ساکت بودم ....دوستمم کارش خیلی درست بود اومد گفت میدونی چرا؟زنه به دوستم گفته بود ما از زهرا فیلم داریم ....ببین انقد ذات خرابی داشته پشت چه حرفی زده منم رفتم گفتم زین پس جایی رفتی کلفتی پشت من نگو لاقل میگی درت اطلاعات بده اگر یک درصد ازمن عکس یا فیلم داشتن پخشش میکردی نه اینک بیایی بگی

لا اله االله