2737
2739
عنوان

حالم خیلی بده لعنت به همه

195 بازدید | 13 پست

امروز مامانم کلی تهمت بارم کرد مادرعشقمم که قراربود زنگ بزنه ب مامانم صحبت کنه گفته دیگه زنگ نمیزنم حالامن موندم وطعنه کنایه های خونوادم خسته شدم سه ساله روز خوش نداشتم همش عذاب بهش گفتم دیگه نمیخوام ادامه بدم حالم افتضاحه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا زنگ نزدن؟؟ مادرتون چرا تهمت میزنه؟

بهش گفتم یه سری حرفارو نباید مادرت بگه اونم رفته گفته بهش اینارو نگو اونم گفته زنگ نمیزنم و محاله اونی بشه که تومیخوای مامانمم تازه فهمیده همچین کسی قراره زنگ بزنه و خودم بهش گفتم حالا میگه میرم ابروتو میبرم گفتم مگه چی بوده بری بگی یه خواستگاره میگه نه خواستگار نی یچی دیگس

2728
بهش گفتم یه سری حرفارو نباید مادرت بگه اونم رفته گفته بهش اینارو نگو اونم گفته زنگ نمیزنم و محاله او ...

وا پناه بر خدا دیگه ب مادرا هم نمیشه اعتماد کرد

ایشالا همه چی درست میشه غصه نخور

عشق فقط یک کلام رضا علیه السلام ❤❤
2738
امیدچی سه ساله ب هردری زدم بسته بوده خونوادم کم بود ک اونم اضافه شد رو دردام

به خدا ایمان داشته باش:) 

ناتانائیل! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود. در انتظار خدا بودن، ناتانائیل...یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضور دارد...
خدا منو ول کرده به حال خودم اینهمه صداش زدم بجاحل کردنش روزبه روز زندگیم بدتر شد

دعا بخون، سعی کن بهش نزدیک شی. ازش خواهش کن. مثبت فکر کن و به تلاشت هم ادامه بده. دعا میکنم برات

ناتانائیل! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود. در انتظار خدا بودن، ناتانائیل...یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضور دارد...
دعا بخون، سعی کن بهش نزدیک شی. ازش خواهش کن. مثبت فکر کن و به تلاشت هم ادامه بده. دعا میکنم برات

خیلی دعا کردم بیش ازونی که فکرشو کنی اما هیچی حل نشدمشکل رومشکلاتم اضافه شد

خیلی دعا کردم بیش ازونی که فکرشو کنی اما هیچی حل نشدمشکل رومشکلاتم اضافه شد

انقد سمج بازی درار و بخواه و خواهش کن. نا امید نباش. اونوقت یه در تازه به روت باز میشه

انقد سمج بازی درار و بخواه و خواهش کن. نا امید نباش. اونوقت یه در تازه به روت باز میشه

هیچ فایده ای نداره خدا ب هرکی دلش بخواد همه چی میده به هرکیم نخواد هرچی التماسشم کنی فایده نداره