2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نشو

وقتي مردي جدا شده باييييد با خودش صحبت کنيد علت جدايي رو بفهميد

با زنش صحبت کنيد علت جدايي رو بفهميد اون وقت درست تصميم بگيريد

ببخشيد شما اگر ازدواج نکني خيلي بهتره که  سال ديگه دور از جونت بشي زن دومي طلاقش که يه بچه   2 3 ساله داره

2731

بچه با مرد باشه سخته

ولی سن هاتون خوبه.

یکی میشناسم ۱۹سالشه زن ی مرد ۳۵ساله ک ی بچه ۷ساله داره شدولی بچه بامادرشه

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2740

یه تاپیک تازه به روز رسانی شده بود مشکلات خانم با بچه همسرش بود، هرچی کاربرا میگفتن خانم حرف خودش رو میزد، استارتر میتونی زن بابای خوبی باشی، اگه آقا حتی قول هم بده بچه باهاش زندگی نکنه ولی بازم اون بچه تو زندگی تون هست میتونی یه بچه رو مثل گوشت و پوست خودت دوست داشته باشی، اون به اندازه کافی از روزگار کشیده میتونی نمک نپاشی به زخمش، باید  معلوم کنی که با خودت چند چندی

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

نه این اشتباه رو نکن. سنت هم خیلی بالا نیست

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706