2737
2734
عنوان

چرا منو بلاک کرد

157 بازدید | 13 پست

من داشتم پست های یه پیج پابلیک‌رو لایک میکردم به ترتیب همه رو میخوندم و در عرض نیم ساعت حداقل سیصد پستشو لایک کردم و اومدم بقیه رو بخونم دیدم پستاش رفت و نوشت no photo yet

و فقط از اون صفحه بلاک شدم. پستای افرادی دیگه رو میبینم و میتونم لایک کنم. صاحب اون پیج منو بلاک کرده یا خود اینستاگرام منو محدود کرده؟؟؟ کدومش؟ خیلی برام مهمه. شما چی فکرمیکنین. 

اون بلاكت كرده 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینستاگرام محدودت کرده

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
2738
واااا😂😂😂 اخه چراااا

حتما اشنا بوده 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak