2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مش چ رنگی؟زمینه موت چ رنگیه؟یهو از وسط شروع کردی😁

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2728
مش چ رنگی؟زمینه موت چ رنگیه؟یهو از وسط شروع کردی😁

یعنی با مشکل چه رنگی میشه روش زد

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
یعنی با مشکل چه رنگی میشه روش زد

عزیز مش موهات چ رنگیه؟زمینه موت چ رنگیه تا راهنماییت کنم

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
زرد

زمینش چ رنگیه،رو مشکلی مش

کردی یا قهوه ای؟

2738
مشکی

خب ی رنگ کنفی یا نسکافه ای بگیر بزن رو کل موهات،مش هات همون کنفی یا نسکافه ای میشه،زمینه موت قهوه ای متوسط،شیک میشه،یا زیتونی باواریاسیون سبز و نقره ای بزن وبذاری مش هات زیتونی روشن براق درمیاد،زمینش زیتونی تیره.

دیگه جوابمو ندادی

رفتم تو گروه ارایشگزی ک عضوم یکم جستجوکردم

رفتم تو گروه ارایشگزی ک عضوم یکم جستجوکردم

ممنون وقت گذاشتید

زنده باشی

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم

خودت نطرت چیه؟ریشه مش هات دراومده باشه همون کنفی خیلی قشنگه،اگه ازاین فانتزیا میخوایی رنگ پیازی بذار،چن تا ترکیب رنگ بلدم بگو میخوایی تو چ زمینه ای باشه،مدل داری بفرست ببینم

2706