2737
2734

سلام ، میشه بگید قد و وزن بچهاتون چقدره؟ چیا بهشون تو طول روز میدید( غذای کمکی ، میان وعده) ؟ چه کارایی انجام میدن؟ سینه خیز میرن یا چهار دست و پا؟ کلمه میگن؟ شیرین کاریاشون چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دخترم هشت ماهشه ازخوردوخوراکش ک نگم سیرمونی نداره خییییلییییی بیش ازحدمیخوره همه چیزم میدم بهش از هفت ماهگیم ی حرفایی میزنه مث بب ممه و اینا سینه خبر میره الانم دست ازدرودیوارووسایل میگیره ک بلند شه شیرین کاریم ک نگم خیلی خودشولوس میکنه برامون

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤
ازچند ماهگی میره؟ قد و وزن ۸ ماهگیش یادت نیست؟

8 ماه و یک هفته که شد چهار دست و پا راحت میرفت قبلش هی تمرین می‌کرد 

9 کیلو بود قدش یادم نیست شاید 74 

البته این ماه وزن اضافه نکرده رو 9 مونده داره دندون درمیاره 

دخترم هشت ماهشه ازخوردوخوراکش ک نگم سیرمونی نداره خییییلییییی بیش ازحدمیخوره همه چیزم میدم بهش از هف ...

پسر منم میخوره ، اما وزن نمیگیره، چیا بهش میدی؟

2738

من دخترم ده ماهگی راه رفت ولی بچه ها متفاوتند اصلااااا مقایسه نکن اعصاب خودتو خورد نکن

همه چی ب وقتش پیش میاد 

دخترمنم بیشتر شیر میخوره تا غذا  ولی عاشق هله هوله ست

خدايا آن ده ,كه آن به

روزی دیونه تخم مرغ اب پز سلام فرنی پوره کدو گوشت و مرغ و هرچی ک دستم بیادمیدم بخوره اولیم ک بدنیا بود خییییلی تپل بود ولی ازدوماهگی ک دیگه خودم شیرم سیرش نمیکردمجبورشدم شیرخشک بدم بهش دیگه شروع کرده لاغر شدن ولی خداروشکرچن وقته دوباره داره چاق میشه

اشکال نداره میگم ک دخترمنم باوجوداینک این همه میخوره وزن گیریش خراب بود دکتربردمش گف بخاطر اینه ک داره دندون درمیاره واینکه بعضی بچه ها وقتی شروع ب غذاخوردن میکنن بعضیشان بهشون نمی سازه لاغرمیشن بعضیاچاق نگران نباش وزن میگیره

2706