2733
2739
عنوان

بنظرتون چکار کنم😭

315 بازدید | 18 پست

حلقه عقدمو گم کردم نمیدونم کجاست؟ چکار کنم هرچی فک میکنم پیداش نمیکنم 

شوهرم چیزی نمیگه اما جواهر بود کم کم ۱۰ ۱۵ تومان پولشه استرس گرفتم بخدا😭😭😭

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😐تسلیت

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2738
نمدونی اخرین بارم کجاش کذاشتی

نه اصلا یادم نمیاد

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
نمدونی اخرین بارم کجاش کذاشتی

نه اصلا یادم نیست

نه اصلا یادم نیست

مامان بزرگم هروقت چیزیش گم میشد گوشه روسریشو گره میزد 

میگف پای شیطونو بستم😂😂😂صلواتم میفرستاد.و عجیب ک پیدا میشد

برای داشتنت دلیو ب دریا زدم که از آب میترسید😍😘💕👰👫🍬🌈

یه بار یه چیز گم کرده بودم، دوستم گفت یه روسری گره بزن پیدا میشه! و در کمال ناباوری هروقت این کارو کردم پیدا شده گمشده م😂😂😂😂😂

حالا این مسخره بود ولی من به تمرکز کردن خیلی معتقدم، یه جای آروم بشین و دقیق فکر کن اخرین بار کجا گمشده رو دیدی.

راهکار بعدی هم نذره! بله من نذر میکنم فلان چیز پیدا بشه مثلا پنج تومن صدقه میدم یا صدتا صلوات(این دیگه تیر آخره😂) قطعا پیدا میشه گمشده م

از قدیمیای سایت که دلش تنگ شد و برگشت
2706