2737
2739
عنوان

رفع گودی جای ابله مرغان

| مشاهده متن کامل بحث + 47427 بازدید | 78 پست
سلام عزیزم خواهش میکنم😃 اگه نفس ب نفس بودی اره میگیری عزیزم من دکتر بهم پماد میداد که زود خشک شه& ...

ببخشید چه پمادی داد براتون دکتر؟؟

و اینکه از همون اول که آبدار بود میزدید پماد رو یا بعد از خشک شدن؟

خدایا آرامش شب را نصیب کسانی کن که آسایش روز را نصیب دیگران می کنند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکنم لیزر  بچه بودی گرفتی؟ نباید ب جوش ابله مرغون دست زد اصلا منم زدم اونم دوم دبیرستان😂وحشتن ...

سلام عزیزم ببخشید پیام میدم شما جای ابله هات چقد طول کشید بره یادته؟🥺🥺🥺 منم تازه گرفتم و دس نزدم ولی بعضیاش چال شدن ..اینا میرن؟؟

2728
سلام شما هم ابله گرفتی؟🥺🥺کی گرفتین ؟؟ شما هم لک دارین؟؟ فقط یکیش گوده؟

سلام عزیزم..اره من دقیقا دو هفته پیش ابله گرفتم

بله متاسفانه هنوز جای ابله های بزرگ مونده و قرمزه...یکیش رو صورتم گود افتاده یکی هم دستم

من نگران گودی رو دستم نیستم ولی صورتم😭😭😭😭

خیلی ضایع و زشته .همه میگن قرمزیش میره اما گودیش میمونه😢😢😢

سلام عزیزم..اره من دقیقا دو هفته پیش ابله گرفتم بله متاسفانه هنوز جای ابله های بزرگ مونده و قرمزه.. ...

برا منم همینطوره🥺🥺 منم یه ماهه گرفتم دوتاش روصورتم گود و .بدنم هم لک ودونه های قرمز بزرگ . ترمیم کننده میزنم به صورتم من شما هم بزن بلکه نموند

سلام عزیزم..اره من دقیقا دو هفته پیش ابله گرفتم بله متاسفانه هنوز جای ابله های بزرگ مونده و قرمزه.. ...

سلام منم گود شده دو سه تا رو صورتم که پیشونیم خیلی ضایعس🥲🥲🥲 منم ترمیم کننده اون سیکالفیت میزنم.شما لکای بدنتونم هس یا رفتن؟؟🥲

2740
سلام منم گود شده دو سه تا رو صورتم که پیشونیم خیلی ضایعس🥲🥲🥲 منم ترمیم کننده اون سیکالفیت میزنم.شم ...

گودی ها لک دارن یا بی رنگن؟ گودی ابله من روی گونمه.لک قهوه ای زشتم داره حتی با کرم پودرم پوشیده نمیشه

خیییلی زشت و ضایعست.کارم شده گریه...بهت گفته بودم یه ابله رو دستم گود شده.گودیش پر شد.هیچی هم استفاده نکردم

کاش گودی صورتمم پر میشد😢

لکای بدنمم هیچ تغییری نکرده همونطور قهوه ای مونده

چند وقته ترمیم کننده میزنی؟هیچ تاثیری نداشته؟

من تازه ۳ روزه شروع کردم

گودی ها لک دارن یا بی رنگن؟ گودی ابله من روی گونمه.لک قهوه ای زشتم داره حتی با کرم پودرم پوشیده نمیش ...

برا منم لک داره پیشونیم قرمزه گود هم شده خیلی ضایعس چونه هم گود شده برا من. بدنم هم پر لک قهوه ای و قرمز .اره گفته بودی منم شکمم گود بود پر شد یکم ولی صورتم نمیشه نزدیک دو ماهه

گودی ها لک دارن یا بی رنگن؟ گودی ابله من روی گونمه.لک قهوه ای زشتم داره حتی با کرم پودرم پوشیده نمیش ...

منم مثل شما خیلی حساسم😭 اصلا مهمون اینام نمیرم جایی.. ارایشم نمیکنم فعلا پوستم خوب بود داغون شده الان من یکماهه ترمیم کننده اون میزنم فعلا فرق نکرده یکم قرمزیش کم شده فقط میگن ترمیم کننده دو سه ماه اینا باید استفاده شه

برا منم لک داره پیشونیم قرمزه گود هم شده خیلی ضایعس چونه هم گود شده برا من. بدنم هم پر لک قهوه ای و ...

فکر کنم پوست صورت نازک تره برا همون گودی ها پر نمیشن

هی خدا..اینم شانس ماست

فکر کنم پوست صورت نازک تره برا همون گودی ها پر نمیشن هی خدا..اینم شانس ماست

اره😭😭😭 اشکال نداره دیگه چاره ای نیس اگه همینجور بمونه لیزر میکنیم 🙁🙁 لکای بدنمونم کاش بره  بدنم یدونه لک و جوش نداشتم قبلا🥲

اره😭😭😭 اشکال نداره دیگه چاره ای نیس اگه همینجور بمونه لیزر میکنیم 🙁🙁 لکای بدنمونم کاش بره  ...

من نگران بدنم نیستم..ولی پوست صورتم خیلی خوب بود گندخورده توش😢

اره اگه اینجور بمونه حتی شده طلاهامو میفروشم میرم لیزر .چون شنیدم خیلی گرونه لیزر🤕🤕

یه جا خوندم ۶ ماه تا یه سال طول میکشه لک ها برن

2706