2733
2734
عنوان

شما بتشین چیکار میکنین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 59 پست
الان هم کتک خوردی هم گشنگی کشیدی تو نخوری ب بقیه چی میشه

آره ولی بدم اومد پرت کرد جلوم نخورم خیلی بهتره تا این که انگار به یه آدم داره صپقه میده

تغییر از کاربری که روزی صدتا تاپیک میزد و غر میزد به یه دختر آروم و بی سر صدا😁😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برو از فریزر گوشت دربیار کباب تابه ای بزن با نون بخور

نمیشه دست به گوشتاشونم زد😭

2728

من هر وقت قهرم اصلا به شکم خودم ظلم نمیکنم از یه راه دیگه اعتراضتو نشون بده چرا خودتو داغون کنی

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
چرا وظیفه نداره پس مادر برای چی مادره مادری ک غذا درست نکنه خونه مرتب نکنه مادره؟

اصن عاقا من میگم وظیفش نی ولی چرا پرت میکنه جلوم بعد یه ده تومنیم نمیدن بهم حداقل سفارش بدم

2738
اصن عاقا من میگم وظیفش نی ولی چرا پرت میکنه جلوم بعد یه ده تومنیم نمیدن بهم حداقل سفارش بدم

من بجات بودم میرفتم ‌با هرچی تو خونه هست غذا درست میکردم میخوردم اینجوری فقط خودت ضعیف میشی ب هیچکس هیچی نمیرسه

ای بابا منم ای روزارو کشیدم  ولی من پرو بودم خودمو میزدم به اون راه اونجا چیزیت بشه بازم کاری ...

نمیتونم برم بیرون حالا تا شب صبر میکنم ببینم اگه نشد میرم بیرون یه نونی چیزی میارم

هروقت قهر میکنی غذا تازه بیشترم بخور شکمت چه گناهی کرده مگ با شکمتم قهری من همیشه ب شوهرم میگم وقتی با من قهری شکمت چ گناهی کرده. توام پاشو ی غذای خوب درست کن بخور با گشنه موندن چیزی درست نمیشه

2706