2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دندانپزشكم 

نميدونم منظورت از شغل خوب چيه ولي اگه درامدش مد نظرت هست ، بايد خيلي خوب درس بخوني . اگه شغلي مثل مغازه داري و بيزينس دوست داري ، بايد سرمايه كافي داشته باشي 

دندانپزشكم  نميدونم منظورت از شغل خوب چيه ولي اگه درامدش مد نظرت هست ، بايد خيلي خوب درس بخوني ...

دوس دارم رشته خودم باشه ولی خب نیس انگار

خدایا شکرت
2738
دوس دارم رشته خودم باشه ولی خب نیس انگار

خب اگه واقعا پيدا نميكني شغلي بر اساس رشتت ، يه شغل ازاد شروع كن يا يه حرفه برو ياد بگير . مثلا ارايشگري ، خياطي ، مجسمه سازي ، آشپزي 

خب اگه واقعا پيدا نميكني شغلي بر اساس رشتت ، يه شغل ازاد شروع كن يا يه حرفه برو ياد بگير . مثلا اراي ...

دوره طب سنتی رفتم تخصص دارم تا حدودی،سرمایه ندارم 

خدایا شکرت
خوشبحالت  ازمون سخت بود؟ سخته کارت؟

آزمونش ک اره فدق العاده سخت بود ولی من مثل .... خوندم دوسال.... چندبار امتحان دادم قبول نشدم... یکسره داشتم میخوندم.... اخرش قبول شدم...

کارم هم خب سختیهای خودشو داره... الان هم بچها  لوسن و هم خانوادها پرتوقع... نمیشه به بچه بگی ..تو... فردا ده تا پدرو مادرپیدا میکنه میان مدرسه و هرچی لیاقت خودشونه میگن به ادم

2706