2737
2734

من خیلی دوست دارم سرکاربرم همسرم نمیزاره 

و اینکه دانشجو ام  چجوری میشه هم برم هم برم دانشگاه وهم درس بخونم 

خوشبحال هرکی شاغله منم دوست دارم دستم تو جیب خودم باشه

منم درسم تموم شد اسم نوشتم ک برم سرکار تو صف انتظار بودم ک همسرم گعت نمیخواد بری و دوست ندارم خلاصه بیخیالش شدم الان دارم کار هنری میکنم میخوام آموزش مجازی بذارم😁😂

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شاغل داریم تا شاغل..مشکلات شاغلها هم زیاده.من خودم لیسانی ای تی دارم کلی کلاس شبکه رفتم ولی الان یه اپراتور  بدبختم.هیچ کی هم سختی شغل مارو درک نمیکنه تصور میکنن مثل یه تلفن حرف زدن سادست که با رفیقت کلی میخندی.نمیدونن چقدر دنگ و فنگ داره تا یه تماس رو جواب بدی

شاغل داریم تا شاغل..مشکلات شاغلها هم زیاده.من خودم لیسانی ای تی دارم کلی کلاس شبکه رفتم ولی الان یه ...

واقعا سخته من فکر نیکردم راحترین شغله.... خیلی دوسش دارم میشه از سختیاش بگی 

2738

عزیزم اینطوری ک از بین میری 

اول درستو تموم کن بعد برو سرکار

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
واقعا سخته من فکر نیکردم راحترین شغله.... خیلی دوسش دارم میشه از سختیاش بگی 

از تعداد تماس ها و زنگ خوردن زیاد..عصبی بودن و فحاشی مشتریا پر توقعی مشتریا و... الان تعداد تماسای من روزی 230 تاست حدودا..اون روز طرف زنگ زد کارش پیگیری نداشت هر چی توضیح دادم اخرش برگشت گفت اه ..فلانم تو دهنت!!!!!

2706