2733
2739
عنوان

اونایی که عکس رنگی از رحم گرفتن یا قراره بگیرن بیان تو لطفا سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 203687 بازدید | 308 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من دیروز تو مرکز ناباروری و‌سقط مکرر ابن سینا انجام دادم یعنی عااااالی بود اصلا هیچی متوجه نشدم بعدش نه خونریزی شدیدی داشتم نه دردی و فوراً هم رفتم جوابشو به دکترم نشون دادم 

ولی الان زیر شکمم سمت چپ درد میکنه فک کنم تخمدونامه ولی دردش درد بدی نیست 

من دیروز تو مرکز ناباروری و‌سقط مکرر ابن سینا انجام دادم یعنی عااااالی بود اصلا هیچی متوجه نشدم بعدش ...

الحمدلله که اذیت نشدی ان شاءالله موثر باشه برات و به زودی باردار بشی ...منم این ماه باید انجام بدم ...برام دعاکن عزیزم 

2742
الحمدلله که اذیت نشدی ان شاءالله موثر باشه برات و به زودی باردار بشی ...منم این ماه باید انجام بدم . ...

انشالله شمام با زودی مامان میشی عزیزم 

من همسرم‌واریکوسل داره دکترم‌گفته اگه این ماه نشد مات دیگه iuiکن 

ولی من خیلی دوست داشتم مثل همه ی اطرافیانم طبیعی باردار شم ☹️

انشالله شمام با زودی مامان میشی عزیزم  من همسرم‌واریکوسل داره دکترم‌گفته اگه این ماه نشد مات د ...

به همینم قانع باش که خیلیا همینجوری هم باردار نمیشن.هرگز ناشکری نکن که خدای نکرده بدترش سرت بیاد 

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷
2740
به همینم قانع باش که خیلیا همینجوری هم باردار نمیشن.هرگز ناشکری نکن که خدای نکرده بدترش سرت بیاد&nbs ...

اره عزیزم من اگه همینطورم باردار بشم ‌واقعا خداروشکر میکنم ولی چون نازایی داشتیم تو فامیل خیلی خیلی استرس دارم 

هر راهی ک دکتر سر رام بزاره رو میرم فقط بخاطر اینکه بتونم مامان بشم 

من دیروز تو مرکز ناباروری و‌سقط مکرر ابن سینا انجام دادم یعنی عااااالی بود اصلا هیچی متوجه نشدم بعدش ...

هم با بی حسی هم با بیهوشی انجام میدن ولی مطمین نیستم بی حسیش بدون درد باشه 

2706