2733
2739
عنوان

تا می تونید بدجنس و بدذات باشید!

427 بازدید | 20 پست

وقتی پلیدترین و رذل ترین آدم دنیا، کسی که با رفتاراش و طعنه هاش دل هزار نفرو شکونده و آه هزار نفر پشت سرشه، کسی که یه نفرو تا مرز خودکشی برده و دنیا رو براش سیاه کرده، خوشبخت ترین میشه، پس شما هم تا می تونید بدجنس و خبیث باشه، تف به اون عدالتی که ازش حرف میزنن، خدا هم با این شیطان های کوچولو یارتره انگار 

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗

😔😔😔😢

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

کاملا مخالفم بد بودن و پلید بودن دل خودم رو سیاه می‌کنه کیفیت زندگی و جلای روح خودم رو پایین میاره  برای من این موارد خیلی مهم تر از پول و مادیات هست.

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
فکر میکنید خوشبختن ولی هزار دردسرو ناراحتی دارن 

آره از قهقهه و رو ابرا بودنشون مشخصه، اگه بال داشتن از خوشحالی پرواز میکردن 

کاملا مخالفم بد بودن و پلید بودن دل خودم رو سیاه می‌کنه کیفیت زندگی و جلای روح خودم رو پایین میاره & ...

بحث منم اتفاقا اصلا پول نبود، اون آدم خبیث الان از زندگیش راضیه راضیه، زخم هایی به ما زده که خوب نمیشن ولی خدا بیشتر براش خواست تا به چیزی که می خواست برسه

اینطوری نگو گلم 

تو خوبی کن حتما نتیجه اش رو میبینی!

زندگی زیباست، تماشاییست!
چرا زیبا نمی بینیم؟
چرا گاهی به پای این همه خوبی نمی شینیم؟
چرا با هم نمی خندیم؟
مگر دنیا چه کم دارد؟
ببین این آسمان آبی ست
ببین دنیای ما آکنده از پاکی ست
و خوبی تا ابد پاینده می ماند
تو باور کن