2737
2734

خرج خورد و خوراک یک ماهتون چقدره؟ میوه و سبزی و خوارو بار منظورمه 

اینکه چند نفر هستین و اینکه تهرانین یا شهرهای دیگه رو هم لطفا بگین 

ما خیلی صرفه جویی میکنیم اکثرا عمده میخریم و زیادم نمیخوریم مخصوصا الان که دیگه کلا غذا از بیرونم نمیگیریم

ماهی ۸۰۰میشه واسه دونفرمون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خوب هر سری یه جور خرجه مثلا این ماه یک میلیون فقط پول روغن شد سه میلیون گوشت یک میلیون پنیر یک تومن برنج .مثلا پونصد تاید و ریکا وشامپو. خوب اینا تا دوسه ماه میره دیگه بعضیاشم بیشتر. ماه بعد کمتر خرج داریم فقط پول میوه

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
ب نظرم ک 800خیلی خوبه ما حداقل 2یا دونیم شهرستانیم،دوتا بچه کوچیک دارم البته

ما خیلی صرفه جویی میکنیم هر هفته نهایتا ۱۰۰ تومن میوه بگیریم 

هر بار سر ماه هم ۴۰۰تومنم خریدای ضروری 

گوشت فقط چرخکرده میخوریم اونم خیلی کم بیشتر مرغ و سویا 

جز مواد اصلی مثل گوشت و مرغ و برنج و روغنو...ماهی دو سه تومن دوتا هم بچه دارم ساکن کرجم سر ماهم که میشه خرید کلی از فروشگاه میکنیم حدود یه تومن ولی روز هفتاد تا هشتاد تومن هم هزینه روزانه و خورده چیز میشه

منکه فعلا عقدم ولی اگه ماهیی یه تومن بشه برا ما هم خیلی عالی میشه  یعنی میشه

اره میشه اگ برنامه غذایی بریزی و هفتگی بری خرید 

تو هنوز عروسی نکردی 

پارسال با کاربری قبلیم در مورد جهیزیه صحبت میکرذیم خخخخ منم هنوز عروسی نکردم ....

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
ب نظرم ک 800خیلی خوبه ما حداقل 2یا دونیم شهرستانیم،دوتا بچه کوچیک دارم البته

ما برنجو سالیانه میخریم گوشتو شوینده اینایی ک خراب نمیشن مث ماکلرونی اینارم زیاد میخریم ک چند ماه خرید نکنیم ولی همین سبزی و خار بار کلی هزینش میشه

2706