2733
2739
علایمتون چی بود؟

برا هر کدوممون یه جوری شد برا من اول با یه سوزش و خارش خاص تو گلو شروع ش د بعد سرفه های خشک  بی اشتهایی مطلق تب درد عضله ها حس بویایی و چشایمو از دست دادم  اسهال در عرص ۱۰ روز چهار کیلو و نیم از دست دادم هر چی قرص چرک کن میخوردم جواب نمیداد گلوم وحشتناک درد داشت و گوشهام چرک کردن  

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😁😁😁😁بخدا من جدی میگم کاش جاتو بودم                   ...

عزیزم تو بدترین  شرایط زندگیت قدر ۱ ثانیه شو هم بدون بخوایی نخوایی مرگ سراغمون میاد نقشمون تو این دنیا جایگاهمونو تو دنیای بعدی تعیین میکنه دنیا محل گذر موقتمونو خیالت راحت تنها چیزی که ازش نمیتونی فرار کنی مرگ هستش

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
2738
بعد تست دادین؟

اون موقع آدر ماه بود اصلا خبری از کرونا نبود دو هفته بعد عروسیه داداشم هممون یکی یکی افتادیم خواهرم هم که پزشک بود میگفت این نوع آنفولانزا متفاوته بچه های زیادی به خاطر شدت تب تشنج کردن و فوتی هم بود ولی همش میگفتن آنفولانزاست حتی اونموقع سر همین که چند مورد فوت شدن نگران مادرم بودیم  دوقلوهای ۸ ماهه ام هم گرفتن خیلی شدید ولی با کورتون خوب شدن خیلی زودتر از بزرگترها در کل خیلی ها گرفتن ولی اونموقع کسی نمیدونست کروناست بعد خواهرم چون تو بیمارستان هستش گفت با توجه به علایم بالینیش همون کرونا بود 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
خدا رو شکر باز سالمین همتون

دقیقا خدارو شکر ولی من بعد اون مریضی کلیه هام اذیتم میکنن این اواخر هم گفتن برا کلیه مغز و قلب مشکل ایجاد میکنه به خاطر بچه هام و شرایط حاضر نتونستم پیگیر بشن 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

[QUOTE=139893296]دقیقا خدارو شکر ولی من بعد اون مریضی کلیه هام اذیتم میکنن این اواخر هم گفتن برا کلیه مغز و قلب مشکل ...[/QUOTE

اگر زیاد اذیتین حالا با ماسک و شیلد اینا برین ی سر پیش دکتر

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
[QUOTE=139893296]دقیقا خدارو شکر ولی من بعد اون مریضی کلیه هام اذیتم میکنن این اواخر هم گفتن برا کلی ...

بدبختانه اینجا کرونا وحشتناک جا خوش کرده ولی آخر سر مجبور میشم برم چون همونجوری هم کلیه هام سنگساز و دردسر ساز بودن ولی بعد اون مریضی انگار دردهاش جا خوش کرده 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
بدبختانه اینجا کرونا وحشتناک جا خوش کرده ولی آخر سر مجبور میشم برم چون همونجوری هم کلیه هام سنگساز و ...

کجا هستین مگه؟ حتما برین ب منشی بگین ی زمان خلوت براتون بزاره

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
2706