2733
2734

بچه ها این دعا ها واقعیه یکی از اقوام دور ما امتحان کرده جواب گرفته   فقط به خدا تکیه کنید واین کارهارا انجام بدید  ناامیدی معنی نداره وقتی شما خدارو دارید 

باوضو بودن مهمه تو این دعا 

بی اولادی  
رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا
روزانه ۳۰۰ بار این ایه مبارک رابخوانید وبعد ازهر نماز رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین  را ۳بار بخوانید اگر بی اولاد باشد انشالله خداوند متعال اولاد صالح عطا میکند
ب  روزانه سوره کوثر را همراه بسم الله الرحمن الرحیم ۱۰۱ بار بخواند

واسه اینکه خدا تو درسام موفقم کنه ۳ تاحمد اگه دوست داشتید بخونید

واسه حاجت دیگه ای بکار نمیاد؟؟

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن واسه بچه است این دعا  چ حاجتی داری دعاشو بگم

عشقم برسم خیلیم محاله

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

٥تا جاري هستيم يكيشون ك ميشه سومين عروس خواهرمه منو جاري كوچيكه هم تو يه روز عروسي كرديم ٨ماهه عروسي كرديم اون سه ماهه حاملست منم از اول تو اقدام بودم لتروزول خوردم كيست شد

باز بايد ال دي بخورم

اونروز خونه جاري بزرگه گفتم ب خواهرم تو بچه بياري من ازش مراقبت ميكنم جاري كوچيكه برگشت با خنده گف تو فعلا زحمت بكش بچه خودتو دنيا بيار 

😪اين متن رو در نهايت غمي ك تو دلمه نوشتم 

شمارو قسم ب خوبيها ك برام دعا كنين 

عشقم برسم خیلیم محاله

هیچ چیزیو اگه از خود خدا بخواهی محال نیست 

۴۰ بار سوره یاسین رو بخون 

هرسری ی دونه بعد از هرنمازت بخون ودعا کن  تا بشه ۴۰ تا وساعت ۱ شب هم سعی کن ی دونه بخونی و۲ رکعت نماز حاجات بخ

اگه جواب گرفتی هم ی دونه واسه من بخون

هیچ چیزیو اگه از خود خدا بخواهی محال نیست  ۴۰ بار سوره یاسین رو بخون  هرسیری ی دونه بعد ...

یعنی ممکنه بگیرمش اینجوری؟؟؟خیلییبیی سخته بخدا

2738
٥تا جاري هستيم يكيشون ك ميشه سومين عروس خواهرمه منو جاري كوچيكه هم تو يه روز عروسي كرديم ٨ماهه عروسي ...

خواهرم از خدا هرچه رو بخواهی بهت میده  اون خانومی ک تاپیک گفتم بعد از ۱۰ سال این دعا رو خوند حامله شد شاید باورت نشه اما واقعیه  

نا امید نشو به هیچ عنوان بعدشم گلم ۸ ماه ک چیزی نیست

امتحان کن ببین خدا چی بهت میده

باشه فقط شرمندتم بازم میپرسم این ب صورت چله است یا نه چهل تا یاسین کلا همینجوری بخونم

باشه فقط شرمندتم بازم میپرسم این ب صورت چله است یا نه چهل تا یاسین کلا همینجوری بخونم

ببین چله دیگه یعنی کلا چهل تا باید بشه مجموع یاسین هایی ک میخونی واگه هم پری شدی نخون بزار ادامشو ک خوب شدی بخون

ببین چله دیگه یعنی کلا چهل تا باید بشه مجموع یاسین هایی ک میخونی واگه هم پری شدی نخون بزار ادامشو ک ...

یعنی اگه بگیرم پنجتا هم براشما میخونم

فقط خدا نگام کنه با این چله ها😉

خواهرم از خدا هرچه رو بخواهی بهت میده  اون خانومی ک تاپیک گفتم بعد از ۱۰ سال این دعا رو خوند حا ...

اره والا ٨ماه كمه اما از وختي حاملست فقط با نيش حرف ميزنه قبل بارداري بخدا حرفشم نميزد تازه ميگف هنوز زوده 

دلم بد شكست بد😿

2706