2733
2739
عنوان

شوهرم دلمو شکس ببینین حق داره😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 30 پست
دوستاش توکار گاهن ازکجا منو میبینن

خب حتما دوست داشته با بچش تنها باشه 

ای جماعت عاشقم من... عشق جذابم حسین دی.... هچکسه باش ایرمرم چون منیم اربابیم حسین دی 😭😭😭😭
بنظرم هیچ چیزیش مشکوک نیست  دلش خواسته بچه شو ببره پیش دوستاش  آنقدر دیگران رو حساس نکنی ...

اخه یهو بشینی تو ماشین شروع کنه داد بیداد خوب اگه مشکلی نیس پس چرا حرف میزنی که بمن مشکوکیو فلان :/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم کاربدی کردی حالاچندساعت میخواست چ اتفاقی بیوفته

💜نه توآنی که همانی💜 نه من آنم که تو دانی💜_________خدایا من به دستای توخیره شدم امیدمو ناامیدنکن 💔______اگه تونستی ازته دلت برای برآورده شدن آرزوم یه صلوات بفرست💔🤲🏼
2731
اخه یهو بشینی تو ماشین شروع کنه داد بیداد خوب اگه مشکلی نیس پس چرا حرف میزنی که بمن مشکوکیو فلان :/

اخه مگه ادم دیونه است وقتی میخواد بره یه کار یواشکی کنه بچه اش با خودش ببره یه چیزی میگیا

2738

اونا ک میگن مشکوک هست، ی پدر با دخترش میره جایی ک خیانت یا رفیق بازی کنه؟؟؟ التماس تفکر

اسی بد رفتی رو مخش احتمالا از همونه،اون مبگه نیا بعد نشستی ماشین من بودم عصبی میشدم والا

هوا گرم تو ماشین دلت وا نمیشه بلکه بدتر میشی 

۳بار تعلیقی ام،از من بترس

چ خبرتونهههههه همتون حق و دادین به شوهرش ..خیلیم خوب کاری عزیزم مگه تو آدم نیستی! ینی چی میخاسته با بچش تنها باشه پس مادر بچه چی؟ نیاز به هواخوری نداره.واقعا ینی چی این کامنتا😐

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

خب میذاشتی ببره دخترتو چی میشدمگه؟

توهم توخونه میپوندی بنظرت بهترنبود؟

بنظرخوبه ک بچه هاگاهی اوقات باپدرشون تنهایی برن جایی

من ک به شوهرم میگم توروخدا ی ساعتی این بچه روببر جایی😂😂😂😂

2706