2733
2739
عنوان

سیاهی و سوختگی بعد از لیزر

| مشاهده متن کامل بحث + 26075 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصلا نمیدونم چرا اینجوری شد. قبلش اکی بودم 😞😞

ببخشید رشد موهات متوقف شده

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2740

تو بارداری ضرر داره بریم برا لیزر موهای صورت؟؟؟؟

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
من ک رفتم لیزر ی کرم بهم داد،هم التهابو میخابونه هم اگ خدایی نکرده تیره کرد یا سوزوند درست میکنه

چرا. میزدم اونم. ولی الان چی کار کنم؟ بعد این همه وقت با کرم درست میشه؟

کجا میرید? درد داره بیکینی ? می خوام برم ولی یه ترس موهومی دارم چه نوع لیزری میرید?

یزد...دردش قابل تحمله کمه...ولی دستگاهش جنسیس آلمان هست 

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من

یه عضو اینجا لیزر کل بدن رفته بود

میگف بوی 💩 میدم😑😂

همش میگف حاضرم برگردم ب دوران پرموییم

باور کنین لیزر خیلی ضرر داره اما هیچ دکتری حاضر نیس بگه چون مثل عملهای زیبایی دقیقا مرکز درآمد شده

زندگی کوتاهتر از اونه که یه ثانیه شو هدر بدیم!