2737
2734
عنوان

برنجم جوجو زده چیکار کنم؟؟؟؟؟

1254 بازدید | 31 پست

زیاد نیس برنج تو کابینت بود الان دیدم جوجو زده چه کنم دارم پاک میکنم؟پاک کردم کجا بزارم دیگه نزنه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پهن کن تو سینی بذارتوترانس یاحیاط،بعد رفتن،نمک بزن حسابی با فلفل قرمزپودرشده بریزتوی طرف دردار

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2738

جوجو هاشو جدا کن تمیز بشور بنداز تو روغن داغ سرخ کن بخور 😋😋😋😋

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

نذاری زیاد بمونه زیر آفتاب ها خراب میشه برنجت نمک زیاد بریز توش دیگه هم نذار کابینت منم میذاشتم کابینت برنجم توش حشره افتاده بود

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
بزارم تو یخچال خراب میشه؟؟

بزار فریزر جوجوهاش میمیرن

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2706