2733
2739

اگه اینطوره ،، اولین بار که همسرتونو دیدین چه حسی داشتین ؟ کی به این موضوع پی بردین؟

معنی جفت روحی هم اینه اگه کسی نمیدونه:👇👇👇👇👇👇👇👇

جفت روحی چیست ، سوالی که انسان سالهای بسیاری ست از خود می پرسد. شاید واژه نیمه گمشده برایتان آشنا باشد. بعضی ها بر این عقیده اند که از ازل یک روح به دو نیم شده و به دنیا برای رشد و پیشرفت و شناخت و معرفت فرستاده شده اند . پس در طرح الهی هر شخصی کسی وجود دارد که روح او را کامل می کند. حضور جفت روحی در زندگی، موضوعی است که همیشه باعث دغدغه درونی انسان بوده است. رفع تنهايي اولين درد درونی و داشتن همدهی که ناگفته حرف های دل را بداند همیشه ذهن و روح انسان را درگیر خودش کرده است. شاید حتی خودش هم نداند که چه می خواهد، اما به واقع از درون به دنبال رسیدن به آن است. همیشه به دنبال کسی است که در کنار او آرام و قرار  بگیرد، آرامشی درونی و طولانی مدت، نه از ، سرخوشی های آنی. این شخص در واقع همان جفت روحی  و نیمه گمشده شماست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دقیقناااا

کامل مکمل هممیم همه چیزمووون

من شیطوون و پرحرف  و غرغروواون اروم و مهربون و صبور

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
😍😍😍 اولین بار که دیدیش یادت میاد؟ چه حسی داشتی اون موقع؟

اره تو دانشگاه بودیم بعد ۱ ماه ک پیام داده بود و از همه جا بلاکش کرده بودم دیدمش تو بوفه دانشکاه یعنیییی دلممم ریختتت شدم اب شدم فقط 

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
اولین بار که دیدیش چه حسی داشتی؟😍

تقریبا خوشم اومد ولی نه اینکه فکر کنم وای خودشه یا خیلی دو سش داشته باشم ولی به مرور عاشقش شدم الان که ۱۲ ساله ازدواح کردم واقعا دوسش دارم و حس میکنم یه جورایی برای هم آفریده شدیم البته بگم اخلاقهامون خیلی متفاوته اصلا مثل هم نیست ولی انگار مکمل همیم

2706