2733
2739
عنوان

خانوما خواهش میکنم یه لحظه بیاین.ترو خدا فقط یه سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 72 پست
زیاد به صبر اعتقاد نداشته باشین،من هیچ حدیث و آیه ای ندیدم که راجع به جفت یا تک بودن عطسه چیزی بگه،خ ...

من مطمئنم این صبر یه پیام داشتن .اخه خیلی برام قبلا پیش اومده 

یعنی صبرتووجودت اومدیاتوایه نوشته؟

رفيق ميخواستم بهت بگم كهوقتى دارى حرص و جوش پول رو ميزنىوقتى دارى براى تصاحب يه مقام خودت رو به آب و آتيش مى‌زنیوقتی داری برای بالا رفتن خودت بقیه رو لِه میکنیوقتی برنامه ریزی میکنی برای رسیدن به قدرتخلاصه کنم وقتی زندگی رو خیلی جدی گرفتی یه لحظه به تهش فکر کن... این همون آبِ يخ روى آتيشه!ببين من نمى‌گم زندگی نکن!تلاش نکن! ناامید باش و بی هدفنه!میخوام بگم مسیر زندگی تو یجوری بچین که فقط ختم نشه به ثروت و قدرت و مقام!راستش من اصلا نمی‌دونم ما چی ایم و اینجا کجاستو اصلا اینجا چیکار می‌کنیم!فقط اینو میخوام بهت بگم،یعنی اینو فهمیدم که مسیر زندگی تو باید یجوری بچینی که باعشق و علاقه زندگی کنینمی‌دونم!ببین ذوق‌ت چیهیکی ذوقش با سفر زنده می‌شهیکی با کتابیکی با یه پیاده روی سادهیکی آشپزییکی...اگه میخوای برده ی دنیا نباشی ذوق دلت رو پیدا کندلت آروم رفیق...❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عطسه زدن به معنی صبر هیچ ریشه دینی و روایی نداره وخرافاته. حدیث کساء خیلی عالیه ان‌شاءالله حاجت بگیر ...

یعنی اون صبر اون لحظه که حاجتم رو میگفتم هیچ پیامی نداشت اخه من فکر میکنم معنی خاصی داره عزیزم

خوب من میخوام بدونم میشه یا نه معنی صبر چی بوده؟

معنی نداره دماغت خاریده عطسه کردی حاجتت رو از خدا خواستی ائمه اطهار رو هم واسطه قرار دادی بدون نگرانی و ترس و شک ولش کن رها کن بسپار به خدا ان شاءالله هر چی خیر و صلاح باشه برات اتفاق می افته

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2738
زیاد به صبر اعتقاد نداشته باشین،من هیچ حدیث و آیه ای ندیدم که راجع به جفت یا تک بودن عطسه چیزی بگه،خ ...

ولی من دارم محال صبر بیاد واون کار درست بشه چند بار گفتم اعتقاد نداشته باشم ولی متاسفانه وقتی میاد کار شدنی نمیشه 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2706