2737
2739

میشه بگین چند ماه خوردین یا تو همون ماه اول باردار شدین؟ 

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼

من خوردم ولی دقیق یادم نیست چقدر و چند ماه از وقتی فهمیدم خوبه شروع کردم هر وقت میل داشتم میخوردم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیهدانه باعث سقط میشه ک خودش

برای قبل بارداری خوبه میگن باعث میشه رحم گرم بشه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2731
برای قبل بارداری خوبه میگن باعث میشه رحم گرم بشه 

نمیدونم قبلشو لااقل حواست باشه اگ باردار شدی دیه نخور... خیلی زود سقط میکنه

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر❤اری شود ولی به خون جگر شود
یعنی چطوری بخورن. منم زن داداشم مشکل نازایی داره

سیاه دانه و عسل رو با هم مخلوط میکنی هر وقت میلش کشید یه قاشق چایخوری ازش میخوره 

2738

اره دوسه ماه خوردم چهارمین ماه باردار شدم

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
2706