2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجهم ولی گفتم اگر کسی تجربه داره منم از این سردرگمی دربیاره

ببین به خودت نگاه کن از کسی نپرس هرکی زایمانش فرق داشته منم اول مثل تو بودم یکی طبیعیش عالی بوده یکی افتضاح یکی سز براش راحت بوده یکی نه 

خب طبیعی واقعا درد داری  چیزی نیست ک ازت پنهون کنم سزارین درد نداری ولی هردوش بخیه داره و بده

من تحملم کمه و دوست ندارم پاهامو برش بدن و خراب شه این نظر من ببین الان چون میخام سز کنم اینا دلایل منه ربطی نداره ک تو طبیعی نکنیناا هرکدومش بدی وخوبی داره من میگم هردوش ک بخیه میخوریم چرا شکممون نخوره میبینیم میتونم پانسمانش کنیم اونجا نه من دوس ندارم مرطوبه دیرتر خوب میشه بنظر من ماشالله بخیه میزنن همه جاتو ولی بازم برای هرکسی متفاوته ترس نداره دردش کشنده نیست طبیعی من جثم کمه چ ضعیفم هیچکس حتی دکترم نمیزاره طبیعی کنم

2731
2740
تابیای اتاق بی حسیت بازشده توریکاوری هم فشارنمیدن

وا من نه ماه پیش زاییدم تو ریکاوری ام فشار دادن

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
اهااا خبری بود حرفت چ خوب منم دیدم کلیپاشو حتما هست بیمارستانای خصوصی

همش ک تو اب نیستی عزیزم فقط چند دقیقه بعد میارن بیرون من خودم خصوصی زایمان کردم دیدم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.