2726

بی حسی سز بعد تموم شدن عمل خوبه من تو ریکاوری دیدم جفتیم بیهوشی بود واای میخواستن فشار بدن رحمشو ک خون بیاد بیرون زجه میزد چون اثر بیهوشی یهو میره اما من بی حسی بودم اصن نمیفهمیدم دردو

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خداروشکر حین عمل چیزی نفهمیدی؟

اصلاااا درد نداشتم اما همه چیزو میشنیدم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
مرسی انشاالله همون حین عمل سرمو تکون ندم؟

ن بعد تو ریکاوری

شنیدن ک اره  دیگه هوشیاری مرسی عزیزدلم

خواهش ایشالا بسلامتی و دلخوشی زایمان کنی و نینیه نازتو بغل بگیری

منم دومین سزارینمه نمیدونم بیحسی رو انتخاب کنم یا بیهوشی از بیهوشی خیلی میترسم بیحسی هم بار اول که شدم خوب بود همه چیزرو میشنیدم بچمم فوری دیدم اما از کمر درد بعدش میترسم الانا گاهی کمر درد دارم 

من اولی بیهوش بودم هیچی نفهمیدم خوب بود ولی گردن دردشدیدگرفتم دوسه ساعت.ولی دومی که چهل روزپیش بود بی حس شدم به کمرکه آمپول میزنن بایدخودتوشل نگه داری تابتونه بزنه من بااینکه هیچی نخورده بودم کمی اب بالااوردم آخه وقتی بچه رومیخان بردارن فشارمیادبه معدت بعدش بردن ریکاوری بعدش اتاق که بردنم اومدن نافموفشاردادن بدجوردردگرفت ولی سربیهوشی فک کنم وقتی بیهوش بودن توریکاوری فشارداده بودن

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165
2706