2737
2739
عنوان

غذای کودک

90 بازدید | 11 پست

سلام تو رو خدا کمکم کنید بچه ام که دیوونم کرده هیچی نمیخوره خیلی بدغذاست ۱۱ ماهش تموم شده تو ۱۲ ماهه همه چی رو تف میکنه به ندرت میبینی یه غذایی رو بخوره کلافه شدم دکتر هم میبرم هیچ مشکلی نداره هر جور شربت زینک و امگا و...هم میدم هیچ فایده ای نداره و اینکه باید چقدر در این سن شیر بخوره شما هر چند وقت یکبار شیر و بعد غذا میدین

غذاهای خوشمزه درست میکنی؟ یعنی واسه غذاش وقت میذاری که خوب بشه؟ مثلا من خودم گوشت گوسفند و یه پیاز کوچیک میذارم سه تا چهار ساعت با شعله کم خوب بپزه بعد پیاز رو جدا میکنم و برنج نیم دانه میریزم و گوشت رو ریش ریش میکنم و میذارم یکم بپزه و اخرا بهش کره و شوید هم اضافه میکنم و یکم نمک خوب که دم کشید یه شوید پلو ماهیچه نرم و خوشمزه میشه و پسملم دوست داره

سلام دوست عزیز👈👈👈

یه اپلیکیشن هست به نام دکتر ساینا کلی پزشک متخصص داره در همه زمینه ها. شما میتونید به صورت آنلاین از پزشک متخصص مشاوره متنی یا تلفنی بگیرید و هر سوال پزشکی که داشتید رو بپرسید. از لحاظ وقت و هزینه خیلی هم به صرفه است. چون تو این کرونا مطب دکتر هم نمیخواد برید.👌👌👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این سن غذا به شیر اولویت داره باید اول غذا بدی بعد شیر 

پسر من غذا غذاهای ابکی دوست داره ابگوشت ، عدسی و اش بعد چند روز اینحوری برنج و خورشت میدم جدید میشه دوست داره ولی کباب و اینا را اصلا دوست نداره

2731
غذاهای خوشمزه درست میکنی؟ یعنی واسه غذاش وقت میذاری که خوب بشه؟ مثلا من خودم گوشت گوسفند و یه پیاز ک ...

آره بخدا انقدر که تو غذا درست کردن واسه این بچه وقت میزارم تو هیچ کار دیگه اینطور نیستم خیلی اذیتم میکنه 

آره بخدا انقدر که تو غذا درست کردن واسه این بچه وقت میزارم تو هیچ کار دیگه اینطور نیستم خیلی اذیتم م ...

دقیقا کپ دختر من...تازه یک هفته ای هس رفته تو ۱۲ماه هیچی نمیخوره دیوونم کرده...دندون چنتا داره؟وزنش چقدره؟جواب بده منم مث خودتم بخدا

2738