2737
2734
عنوان

سیییییر😷عکس العمل شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 62 پست

چون قسم دادی میگم  اگه من سیر ولی ترشیشا بخورم اون نخوره که واویلا. ولی یاد گرفتم تاوقتایی که من سیر میخورم بزورم ب اون میدم سیر بخوره میگم پا هم کم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

وقتی که بعدش مسواک بزنید و آب بخورید بویی باقی نمی مونه

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چون قسم دادی میگم   اگه من سیر ولی ترشیشا بخورم اون نخوره که واویلا. ولی یاد گرفتم تاوقتایی که ...

من زیر بار نمیره🤣

میشه هر کی امضامو‌ میخونه‌ به‌ نیت پدرم یه صلوات بفرسته..اخه خیلیییی‌ بابای مهربونی بود  
بابام نزدیک 23ساله با مامانم ازدواج کرده تو این مدت بخاطر مامانم لب به سیر و پیاز نزده

😮😮

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
😐اونم میخوره باهام..بعد به ۷۲ روش سامورایی مسواک میزنیم و ادامس میجویم سیر از گیاهان طبی فوق العاد ...

آره‌ سیر خیلی‌ خوبه  ، 

نمیدونم چرا هر وقت خوردم‌ هم تو بینیم جوش میزنه‌ درد ناک‌ هم نفس‌ تنگی میگیرم،

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
سعی میکنم نفسم سمتش نره😂😂ولی خودش اصلا عین خیالش نیست

خووش بحالت  خیلی لوتیه

میشه هر کی امضامو‌ میخونه‌ به‌ نیت پدرم یه صلوات بفرسته..اخه خیلیییی‌ بابای مهربونی بود  

از تنها چیزی که متنفرم همون سیره.حالا بچگی شوهرمم شمالیه عاشق سیر...نمیزارم بخوره.میدونه بدم میاد حتی شمالم بریم نمیخوره اونجا

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀
2706