2737
2739
عنوان

تاپیک تعقیب دیشب یادتونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 60 پست
دیروز اسی با شوهرش رفته خرید ...بعد اونحا متوجه میشه ک یه پسره دنبالشون میاد اسی هم خودشو میزنه ب سر ...

جدی جدی ترسیدم 😖

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا همون موقع به همسرت نگفتي؟

ترسیدم یه وقت اشتباه فکر کرده باشم ولی بعد که دیدم دره خونمونه گفتم هیشکی نیس دعوابشه من چیکار کنم وسط این دوتا آخه 

گل پسرم ،قند عسلم...تو منو انتخاب کردی♥️که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی ،دلت خواست من همدمت باشم.خوش اومدی به زندگی من و بابایی پسر کوچولوی قشنگم♥️🐣
2728
جدی جدی ترسیدم 😖

😂😁

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
مگه هنوز اون پسره اونجاست؟رفتی نگا کردی

نه بابا شوهرم که رفت درا رو قفل کردم مثه دیوونه ها نشستم یه گوشه جرات اینکه ایفونو بزنم ببینم هست یا نه رو ندارم

گل پسرم ،قند عسلم...تو منو انتخاب کردی♥️که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی ،دلت خواست من همدمت باشم.خوش اومدی به زندگی من و بابایی پسر کوچولوی قشنگم♥️🐣
بچه ها امروز رفتم کفش بخرم تو هر مغازه ای که میرفتم یه پسره دنبالم بود با شوهرمم بودما اما انگار تعق ...

احتمالا عاشق اسی شده 

میاد ب شوهرش میگه انقد پول میدم از زندگی من برو بیرون شوهر اسی هم خسته ونالان پولو میگیره بعد یه سیگار آتیش میزنه و ب افق خیره میشه 😟

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2738
احتمالا عاشق اسی شده  میاد ب شوهرش میگه انقد پول میدم از زندگی من برو بیرون شوهر اسی هم خسته و ...

😂

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
قبلا دوس پسری خواستگاری چیزی،نداشتی؟

دوس پسر که نه ولی این تو خواستگارام نبود .اصلا نمیشناختمش.یعنی بعد۶سال یاده من افتاده؟گوه خورده مرتیکه خر

😂😁

تو ساختمون تنهام هیچکس نیست شوهرمم بهش زنگ زدن پاشد رفت کارشون گیر افتاده جدی ازبس ترسیدم پاشدم کولرو خاموش کردم 😂😂😂😂 نمیدونم چرا

نه بابا شوهرم که رفت درا رو قفل کردم مثه دیوونه ها نشستم یه گوشه جرات اینکه ایفونو بزنم ببینم هست یا ...

بنظرم بزن ایفونو ی نگا بنداز اونکه نمیدونه...اگه بودش حتما حتما ب شوهرت بزنگ بگو بیاد بگو حالت خوب نیس اصلا پشت تلفن بهش نگی وقتی اومد خونه بگو بهش بعد یارو رو نشون بده اگه کوچه شلوغ بود نشونش بده ک اگه دعوا کردن یکی باشه جداشون کنه 😁

دوس پسر که نه ولی این تو خواستگارام نبود .اصلا نمیشناختمش.یعنی بعد۶سال یاده من افتاده؟گوه خورده مرتی ...

باید همون موقع ب شوهرت میگفتی عزیزم 

به حدی استرس دارم که میترسم برم دسشویی حتی 

تو ساختمون تنهام هیچکس نیست شوهرمم بهش زنگ زدن پاشد رفت کارشون گیر افتاده جدی ازبس ترسیدم پاشدم کولر ...

حتما فکرکردی کسی بیاد از تو کولر میخواد بیاد؟؟😂😂😂😂😂

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
2706