2733
2739
عنوان

تخمدان

158 بازدید | 8 پست

سلام بچه‌ها

میخواستم بدونم آیا فولیکول در تمام یک ماه بالغ هستش یا وقتی بدن به حالت تخمک‌گذاری هست فولیکول بالغ میشه

تورو خدام برام دعا کنین مامان بشم    منم برای همتون دعا میکنم  الهی بارالها دعای همه رو مستجاب کن 

سلام دوستان یه اپلیکیشن هست به نام دکتر ساینا کلی پزشک متخصص داره در همه زمینه ها. شما میتونید به صورت آنلاین از پزشک متخصص مشاوره متنی یا تلفنی بگیرید و هر سوال پزشکی که داشتید رو بپرسید. از لحاظ وقت و هزینه خیلی هم به صرفه است. چون تو این کرونا مطب دکتر هم نمیخواد برید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم وقتی پریود میشی فولیکولا شروع به رشد میکنن و فقط یکی و یا چن تا بالغ میشن و تخمک گذاری انجام م ...

من دو روز بود که پریودیم تموم شده بود سونو رفتم و جواب سونو گفته بود تخمدان ها اکو و ابعاد متناسب با سن دارند اما تخمدان ها فاقد فولیکول بالغ میباشند نمی‌دونم یعنی چی

تورو خدام برام دعا کنین مامان بشم    منم برای همتون دعا میکنم  الهی بارالها دعای همه رو مستجاب کن 
2728
من دو روز بود که پریودیم تموم شده بود سونو رفتم و جواب سونو گفته بود تخمدان ها اکو و ابعاد متناسب با ...

روز چندم پریود سونو شدین؟ معمولا روز دوازدهم به بعد فولیکول بالغ میشه به اندازه ۱۷ تا ۲۵ میلیمتری میرسه 

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
روز چندم پریود سونو شدین؟ معمولا روز دوازدهم به بعد فولیکول بالغ میشه به اندازه ۱۷ تا ۲۵ میلیمتری می ...

دقیقا روز 9,بود یعنی طبیعیه،،🤲

اگه پریودت منظم باشه مطمئنا هیچ مشکلی نداری. حتی بعضی ماهها ممکنه فولیکول بالغ نشه و طبیعیه

مرسی عزیزم از پریودم کاملا منظمه باجوابت خیلی خوشحالم کردی 

2738