2733
2739
عنوان

بچه هامیشه بیاین تروخداباردارم وتنهام

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 50 پست
امروزاینطوری شده انگارپاشومیزاره بغل نافم پاش برجسته میزنه بیرون یا یه گرداندازه یه توپ کوچیک ازشکمم ...

نه عززیزم نگران نباش ریلکس باش گناه داریا اینهمه به خودت فشار میاری

تحمل کن میزایی راحت میشی

خدایا تو بساز ... تو بسازی قشنگ تره :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروزاینطوری شده انگارپاشومیزاره بغل نافم پاش برجسته میزنه بیرون یا یه گرداندازه یه توپ کوچیک ازشکمم ...

ولش کن به یه جای خوب فکر کن

فکر کن با دخترت وسط یه دشت شقایق داری میدویی

یا دخترت بزرگ شده رفتید یا هم خرید

فکر کن داری چیدمان خونه رو عوض می کنی

یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود!
2728
اره منم همینجوری میشم 

طبیعیه ما ها چون هی می خوابیدم زوم میکنیم روشون چکار می کنند چکار نمی کنند

ازاین فرصت استفاده کنید چون بعداً همچین استراحتی گیرتون نمیاد

فقط دخترا اینجوری میشن 🤔🤔🤔مال من پسره اینکارو میکنه 

من فکر کردم دخترا اینجوری میکنن انشالله پسر شماهم به سلامتی بیادبغلت

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
نه عززیزم نگران نباش ریلکس باش گناه داریا اینهمه به خودت فشار میاری تحمل کن میزایی راحت میشی

اخه با۴تاسقط وزایمان زودرس دیگه توان ندارم خدایی نکرده این چیزیش بشه دیگه هیچ وقت به بچه فکرنمیکنم به احتمال زیادم ازشوهرم جدامیشم یعنی کلا همه چی بهم میریزه😔

من فکر کردم دخترا اینجوری میکنن انشالله پسر شماهم به سلامتی بیادبغلت

قربونت عزیزم خوشبخت بشی 

مال من عین دختراس یه نمه لوسه 😅😅

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2738

یک شربت شیرین درست کن بخور شروع میکنه به شیطنت خیالت راحت میشه

میش برای سالم به دنیااومدن نی نیم یک صلوات بفرستین؟ انشاالله حاجت روابشین به نکات زیر توجه شود: شماره۱ واقعی شد  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.۲-انشاالله از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهدبود

سارا جان می‌دونم روزهای سختی رو گذروندی 

تاپیک هات رو دیدم

ولی دیگه به موفقیت نزدیک شدی

نگران نباش به ۳۶ برسی راحت میشی

اصلا هم دیگه روزهای بدت رو مرور نکن

پتومیندازم روشکمم گرم میکنم ول میکنه ولی بازم دوباره شرومیشه

ای خدااا جونممم اصن نگران نباش طبیعیه دخمل منم بود الانم کنارم لالا کرده

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

خانوما ی سوال دارم با اجازه اسی جان

آدم باردار رو کمر بخابه بچه چیزیش میشه من بعضی وقتا میبینم رو کمر خوابیدم☹️

خدایا همه رو ب آرزوهای قشنگشون برسون و کسی و تو حسرت چیزی نزار
اخه با۴تاسقط وزایمان زودرس دیگه توان ندارم خدایی نکرده این چیزیش بشه دیگه هیچ وقت به بچه فکرنمیکنم ب ...

توکل کن بخدا خدا نگه دار نی نی هست به خدا اعتماد کن

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
2706