2737
2739
عنوان

آشپزای کدبانو

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 60 پست

چون برای شب میخواهی شام درست کنی یه شام اسپرت وخوشمزه درست کن اونم یه غذای سنتی .....

کباب دیگی با یه برنج کوچولو با ماست وخیار....

لوبیا پلو با سالاد شیرازی

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیشد

گلم گفتی اشپزای کد بانو  گفتم جان.شوخی کردم

زرشک پلو با مرغ با سالاد وژله بزار یا قیمه بزار

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
چون برای شب میخواهی شام درست کنی یه شام اسپرت وخوشمزه درست کن اونم یه غذای سنتی ..... کباب دیگی با ...

لوبیا پلو رو شما چجوری درست میکنی؟

دوستت دارم و همین جمله خبری کوتاه؛ بزرگ ترین خلاصه تمام عاشقانه های جهان است.  
2731
گلم گفتی اشپزای کد بانو  گفتم جان.شوخی کردم زرشک پلو با مرغ با سالاد وژله بزار یا قیمه بزار

فدات عزیزم بد خوندم خخخ اره قیمه خیلی خوبه

ته چین ...هویج پلو ..کو کو مرغ..جوجه تابه ای

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
فدات عزیزم بد خوندم خخخ اره قیمه خیلی خوبه

خواهش میکنم گلم.نووش جونتون

فسنجون هم خوبه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2738
رب اناااار ندارم😢

پس برو تو کار قیمه😂😂

کو کو مرغ رو زیاد شنیدم شما تابحال درست کردی؟

مرغ چرخ کن  ادویه و زعفرون بزن با یکی تخممرغ .کمی آرد سوخاری ..بعدم سرخ کن

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

سیر و پیاز هم بزن به مایع کوکو بعدم خوب ورز بده و یه ساعتی استراحت بده بعدم سرخ کن

سیر و پیاز هم بزن به مایع کوکو بعدم خوب ورز بده و یه ساعتی استراحت بده بعدم سرخ کن

مرسی حتما امتحان میکنم

هیچ چیز جای قورمه سبزیو نمیگیره 

من واسه ناهار پختم

جاتون خالییییی

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2706