2733
2734
عنوان

تو مهمونیا ازین سرگرمیا بکنین😅

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 73 پست

من تومهمونیا فقط رو پسر بچه ها کرم میریزم و ایستگاهشون میکنم

برای دخترا هم میرم پاستیل میخرم بعضی وقتا

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته . بعد دو سال . خدانگهدار همگی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ما اسم فامیل بازی میکنیم شوهرم هرچی که اسم بنویسه تا آخر باهمون ادامه میده کلی میخندیم 😂😂😂 مثلا غذا کامبیز پلو با گوشت ماهیچه 😂😂😂 میوه کامبیز جنگلی 😆😆 اشیا کامبیز پلاستیکی 😅😅😅

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2731

استارتر یکبار یه کاربری بازی مار پله را گذاشته بود که خودش طراحی کرده بود ...+18 بود 

.

یک مثال میزنم مثلا تو خونه پنج نوشته بود شلوارتو دربیار😐یا مثلااا خونه ده نوشته بود بلند شو یه قری بده و..و..و..

.

بنظرم باحال بود برا بازی دو نفری زن و شوهری 

2740
استارتر یکبار یه کاربری بازی مار پله را گذاشته بود که خودش طراحی کرده بود ...+18 بود  . یک مث ...

اده دیدم منم خیلی باحاله ولی منو شوهرم دوتامونم جنگولک بازی درمیاریم .اینا واسه نامزداست سک سیه😂

دايره اى بشينيد دور هم ى كارت تبليغاتي بگيريد بزاريد رو لبتون بعد منتقلش كنيد ب نفر بعدى دو نفرى ك ...

جدا از مسائل اعتقادی که سر جاش بسیار  هم بازی دور از بهداشتیه

هم کارت هم انتقال دهن به دهن صد نفر

طرف که کارت پخش میکرد دستاش تمیز بود

هرکی کارتش افتاد می بوسه؟

اومد و دوتا زن بودن یا یه زن و مرد بی ربط

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2706