2733
2739

اولین خاطره ی قشنگی ک با دوس پسر یا نامزد یا شوهرتون داشتین چی بوده؟؟خاطره تو دوران آشنایی خودمم میام میگم🤗😍

هر آنچه گذشت مقدمه است

الان ازش ناراحتم

حالم از خاطرتشم بهم میخوره از خودشم بهم میخوره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولین بار ک دید ب زور سعی میکرد خنده گل و گشادشو ک از اینور تا اونور صورتش کش اومده بود جمع کنه ولی نمیتونست😁😁

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
رف 2ماه اموزشی بهم گفت مرخصی ندادن...که بین اموزشی بیام منم روحیم داااغون شد بعد 1ساعت بعدش گف بی ...

ای جااانم آخی چ خوب  دمش گرم ایشالا پایدار باشین❤❤❤

هر آنچه گذشت مقدمه است
2738

بزارین خودم بگم😊😊🤗اخ چ روزایی بودن چنددسال پیش همین موقع ها بود ک مامانم دلمه درست کرده بود اونم چون شهرستان کار میکنه هنو دلمه نو بر نخورده بود قرار شد وقتی اومد مامانش درست کنه اما زدو یکی از اقوامشون فوت شد هیچی دیگه دلمه میرفت تا ی ماهه دیگه حالا چی ما دو روز قبلش دلمه خورده بودیم وقتی فهمیدم اومده نمیدونین چیکارا کردم ک مامانم دلمه درست کنه دوباره و کلی بدبختی و داستان داشت اخرش ۷ صبح تونستم دلمه ها رو بدستش برسونم بگم ک قشنگ لو ام رفتم پیش مادر جان اونم برده بود با خانواده صبحانه دلمه خورده بودن😂😂😂هنو بادمون میوفته کلی میخندیم

هر آنچه گذشت مقدمه است
بیا با بابام صبت کن بزاره زنش شم😂😂

اوکی قبول اگه تووام بیای با بابای من حرف بزنی😐ما ام همین داستانو داریم اما من میدونم ک تهش میشه قبول میکنخ بابام واسه شما ام ایشالا ک بهترینا پیش بیادآخخ نگووو ک دلم خونه

هر آنچه گذشت مقدمه است
من اواین بار که دیدمش جلو باشگاه بود😵😍 خیلی خوشتیپ بود منگ شدم  بعدنا فهمیدم اونم همینجوری ...

ای جانم عزیزم❤❤❣❣❣دل ب دل راه داره دیگه دیگه

هر آنچه گذشت مقدمه است
اوکی قبول اگه تووام بیای با بابای من حرف بزنی😐ما ام همین داستانو داریم اما من میدونم ک تهش میشه قبو ...

من مانع اولم شغل عشقمه که هی قرارداد تمدید میکنن

میترسیم بندازنش بیرون..

انشالله بابات اوکیه

از همون اول نامزدی تا الان که هشت سال میگذره از ازدواجمون تا میایم توی آسانسور فوری بوس و لب و بغل😘 ...

ای خداا چ خوب مهم نیست هرکی میخواد ببینه ببینه 😉☺اما بعضی اسانسورا دوربین دارن مراقب باشین یهو معروف نشین عسلم

هر آنچه گذشت مقدمه است
اولین بار ک دید ب زور سعی میکرد خنده گل و گشادشو ک از اینور تا اونور صورتش کش اومده بود جمع کنه ولی ...

جانم‌ حالا برعکس دهن منو یکی نبود ببنده نیشم تا بنا گوش باز شده بود لحظه اول حالا اون سرش پایین خجالت میکشید 

هر آنچه گذشت مقدمه است

من اولین بار که دیدمش ترسیدم خیلی چاق بود البته چاق باشگاهی رو فرم بود گفتم خدایا من با این ازدواج کنم میمیرم 😂😂😂😂بعدش لاغر شد خخخخخ

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘
2706