2733
2734
عنوان

دارم میمیرم از دل تنگی و کمی از ناراحتی

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 67 پست
خب وقتی میدونم یه موضوعی رو کش میده چرا موضوع بندازم وط خودمو اذیت کنم. وقتی میدونم ناراحتم باشم فرد ...

خب سالم نیست از لحاظ روانی یا شایدم شما سالم نیستی. باید دغدغه ها گفته بشه 

بخدا کاری نمیکنم که. الان مثلا دیروز یه صبح بخیر گفتم اخر ۱۲ شب بهم شب بخیر گفت منم جوابشو دادمو و گ ...

ببین این همون بلایی که سر من اومد. بعدها فهمیدم همزمان با من با چند نفر بوده. آدمی که ریگی تو کفشش نباشه از این کارها عصبی نمیشه 

حالا بهم نریز. شاید کیس تو مشکل دیگه ای داره. بگرد ببین دلیل اینکارها چیه. لطفا مثل من کور نباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام وقتی جرات نمیکنی بگی بالایه چشت ابرو ناراحت میشه ودعوا  خب به چه دردی میخوره جز عذاب خودت ...

به بالا چشمت ابرو نیست یادت نیست منو؟ من خیلی حساسم خخخخیلی. اصلا با ۲۸ سال سن انگار حساسیت دختر ۱۴ ساله دارم. زود ناراحت میشم نمیتونم سر هرچیزی که ناراحت شدم بهش بگم که این مشکل اخلاق منه اون که کاری نمیکنه که. الان نمیتونم ازش توقع داشته باشم بعد ازشش هفت ماه رفته پیش خانوادش هی با من حرف بزنه ناراحت میشم حرف نمیزنه ها ولی میخوام راحتش بزارم

بخدا کاری نمیکنم که. الان مثلا دیروز یه صبح بخیر گفتم اخر ۱۲ شب بهم شب بخیر گفت منم جوابشو دادمو و گ ...

تو خودت پیام نده بزار اون اول پیام داد اون پسره اگه دوستت داشته باشه حتی میتونه بره پشت بوم بهت زنگ بزنه کارو بار همشون بهونه هستن پس خودتو کوچیک نکن 

2728

اون داره ازت سواستفاده میکنه 

متاسفم واقعا داری راه منو میری که به ترکستان است 

ببین این همون بلایی که سر من اومد. بعدها فهمیدم همزمان با من با چند نفر بوده. آدمی که ریگی تو کفشش ن ...

اخه کاری نکرده که فقط وقتی کار داره باهام خشک میشه. اصلا عمرا اهل خیانت نیست اینو مطمعنم ازش. 

ببین خانمی نمیدونم چند سالته و قصدت با این اقا رفاقته یا دوستی من الان یکم از تاپیک هاتو خوندم ب نظرم اعتماد ب نفست صفره اون خودشو خیلی دست بالا گرفته ولی شما داری خودتو له میکنی نکن این کارو مردا عاشق. اینن ناز زن بکشن ی کم ناز کن ی کم بی تفاوت باش ی کم محلش نزار ببین چ جور میاد سمتت ی کم ب کاراش دقت کن

2740

عزیزدلم باید تو همچین شرایطی ک داره کار میکنه و زحمت میکشه تو باید حامیش باشی بهش دلگرمی بدی دلتنگی ام برا خیلیای دیگه هست اما‌ایشالا تموم میشه شاید از دخالت بدش بیاد اما بهش بگو ک منم دوس دارم بدونم الان در چ حالی و چیکارا میکنی اخه منم دلتنگت میشم و این حرفا.اما زیاد بهش سخت نگیر 

هر آنچه گذشت مقدمه است

اون ی کلمه حرف میزنه تو قربونت برم مال مامانت باش دورت‌بگردم بهت اطمینان دارم ..ردیف میکنی؟

۲۸سالته تعجب کردم فک کردم با دختر۱۵ ساله طرفم 

عزیزم شما یک عدد گزینه ی خابونده شده ی تو آب نمک هستین یعنی نگهداری میشین تا وقتی مورد بهتر پیدا بشه یا ممکنه گزینه های دیگه ای هم همین الان باشن ، دوست داری گزینه باشی و تو آب نمک باشی ادامه بده، اگر ددست نداری بندازش بیردن قبل ازینکه اون اینکار رو بکنه

ببین خانمی نمیدونم چند سالته و قصدت با این اقا رفاقته یا دوستی من الان یکم از تاپیک هاتو خوندم ب نظر ...

تاپیکام واسه اون ۹ روزی بود که بحث داشتیم. بخدا همون تو اون ۹ روز ازش خدافظی کردم نزاشت برم.

چرا؟ مگه چیکار میکنه بیچاره؟

میگن عاشق همیشه کوره از دید یکی دیگ نگاه کن هیچ وقت با عشق ازدواج نکن چرا چون ب قول الیف شافاک نویسنده مست عشق عشق گاهی هست و گاهی نیست ببین اون موقعی ک نیست چ جوریه 

به بالا چشمت ابرو نیست یادت نیست منو؟ من خیلی حساسم خخخخیلی. اصلا با ۲۸ سال سن انگار حساسیت دختر ۱۴ ...

اها چطوری خوبی همون موقع هم گفتم باید رو اعصابت کار کنی به ارامش برسی که تحمل وطاقتت بره بالا ،بزار چند روزی بگزره بعد بهش زنگ بزن یا پیام بده