2733
2739
من اصفهانم پسره هم کارش اینجاس خانوادش یه روستای استان فارس یه خانوادع روستایی وساده وبی الایشن😭من ...

دنبال یه خانواده ابرومند باش نه باکلاس

البته همسر همه چی تمومو همه دوس دارن داشته باشن ولی واقعیت با رویا فرق داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعیتش ارامش ندارم دلم میخواد ازدواج کنم اما طبق یه سری شرایط خانوادگی اینا خواستگارخوبم نداشتم الا ...

ازشون وقت بخر بگو نیاز دارم بیشتر فکر کنم چون اگه قرار باشه قیافش تو دلت نباشه و فردا و پس فردا هم بحثتون بشه خدایی ناکرده دیگ هیچی باید مطمئن بشی اخلاق داره باباتم باید تحقیق کنه 

من اصفهانم پسره هم کارش اینجاس خانوادش یه روستای استان فارس یه خانوادع روستایی وساده وبی الایشن😭من ...

عزیزم انشاءالله بهترینا رو خدا برات رقم بزنه ولی اگه اخلاقش خوبه شغلش خوبه قد خیلیم مهم نیست یعنی ملاک خوشبختی نیس که بخوای بهترین موقعیتارو از دست بدی

2731
😭😭😭😭😭اخه من زن این بشم بچم به کی بره

میگم ببین جذابیت داره ازدواج کن

دای و زن داایی من هر دوموفرفری بودن بچشون موهاش لخته لحته انقد مادرش تو حامگی دعا میکرد بچش موش لخت باشه

اونا با وعا حل میشه ؛به اینم فک کن به خاطر اعتیاد پدرت شاید موقعیت ازدواجت کم بشه

2738
میگم ببین جذابیت داره ازدواج کن دای و زن داایی من هر دوموفرفری بودن بچشون موهاش لخته لحته انقد مادر ...

کم شده شدید غریبه روک رومون نمیشه راه بدیم بگیم پدر نیس اشناهم میدونن چخبره نمیان من خودم ظاهرم خوبه وکارشناسی حقوقم اما خواستگار کارگربرام میاد😐😐

ببین من قبلا مشکل تو رو داشتم من از مرد قد کوتاه متنفر بودم و متاسفانع اونی که باید باش ازدواج میکردم فقد سه سانت از من بلندتر بود اوایل برام سخت بود الان اصلا برام مهم نیس البتع الان چن سال که کذشته شوهرم پرتر شده و هیکلش درشتر شده

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
قدخودتون چنده

من 166اونم 169

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
2706