2737
2734

سلام وای بچه ها من از دیشب همش تو فکر این دختره بیچارم یکی از دوستام وقتی خیییلی بچه بود مامانش فوت کرد حدود ۱۵ سال داشت بعد باباشم اصلا ادم نبود همش دنبال زن بازی و اینا بود دختره هم از کمبود محبت با یه پسره افتاد ک اصلا در حدش نبود پسره خیلی الوات بود بعد اونجا پردشو از دست داده الان باباش زن گرفته و دختره براش ی خاستگار خ خوب اومده دختره هم به پسره همممه چیو گفته پسره هم قبول کرده گفته مشکلی ندارم مهم ایندمونه حالا نامادریش گیر داده ک قبل عقد باید بری تست بکارت بدی و با اون بری خونه بخت وگرنه نمیشه دختره بدبختم مونده چیکار کنه ناگفته نماند نامادریش ازون افریته هاس خیلی موزیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بابا پرده واقعیت نداره بخدا قرن بیست و یکمههه با خیال راحت بره دکتر اصن استرس نداشته باشه بش میگه سالمه اگر بره دکتر دست و پاشو گم کنه میگه نداری بعدشم واقعا فک کردین پرده س؟؟ که پاره بشه اون خونریزی ب خاطر مویرگ های واژنه. این اتفاق واسه خیلیا افتاده با آرامش کامل بره دکتر

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"

بگه که خانواده شوهرم این رسمو ندارن و شوهرم کاملا ب من اعتماد داره دوست نداره همچین کاری بکنم

بعد شبه عروسیش رو دستمال دستشو خون کنه بریزه رو دستمال نشون این اکبیر بدن

عکاس کرمان    _mhdyekazemi پیج اینستا جهت هماهنگی

بگو به پسره بگه پسره باید خودش به نامادریه بگه ک من مشکلی با این قضیه ندارم شما چرا جوش میزنی دلم نمیخواد ک بره دکتر بهش اعتماد کامل دارم باید محکم حرف بزنه تا دهنشو ببنده 

اون زنه خودش کنجکاو شده ببینه دختره بکارت داره یا ن وگرنه به فکرش نیس

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
وا به اون چه؟؟ اصل كاري پسره است بگو توجه نكنه به نامادريه

نامادریه میخاد به خانواده پسره بگه من میگم این عوضی نمیخاد تووسرو سامون بگیری جالبه ک باباشم خام خودش کرده و باباشم میگه نامادریت صلاح زندگیتو میخاد 

2706