2737
2739
خوب شد گفتی.میگفتم روشو بپوشونم خوب نمیشه .ناف بندا رو انداخته بودم یه گوشه کمد نزاشتم تو ساک 😁 برم ...

تجربیات قدیمی ها یه چیز دیگست میگه تا زمانی هم که نافش نیفتاده جلو باد یا هوای ازاد یا تو خونه که خوابیده دائم اون پارچه لمه رو صورتش بنداز که وار بینی هم نشه چون بدبختی بعدش همش واسه خودته 

منم هنوز زایمان نکرد ساکشو بستم خواهر شوهرم گفت بزار چون بچه اولش تپل بود شماره صفر و یک تنش نرفت رف ...

باشه عزیزم.مرسی.منم برمیدارم محض احتیاط.یهو نی نی غافلگیرمون نکنه رستم دنیا بیاد لخت بمونه 😁

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه هر تیکه ایی که لازمم میشد  کاملش ۵وخرده ایی درمیومد که من مثلا کمد دارم و بوفه هم میخوام تخ ...

اها تعجب کردم اخه

مبارکت باشه عزیزم

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
عه چ جالب چه خوبه که زود مرخص میکنن ادم خسته میشه من سر جفت زایمان طبیعیام ۲شب موندم 

طبیعی بود دوستم البته من خودمم همیشه شب زایمان کردم ساعتا ده فردا مرخص شدم خودم البته بچه اولم یازده شب دومی پنج عصر دنیا اومد وصع جسمیم خوب بود دیگه زود مرخص شدم خودم 

2731
من گفتم از ست کالسکه حذفش کرد فروشنده.گهواره هم۲ بار بیشتر استفاده ام نشد عزیزم

من گهواره نخریدم واسه خواهرم نو نو بود هنوزم نیاوردمش خونه گفتم کریر خودش مثل گهوارست تا سه ماه از این استفاده میکنم بعد اونو میارم الکی جا میگیره تو خونه

منم سینه هام تغییری نکرده بود اصلا هم ترشح نداشتم دخترمم زود بدنیا اومد اصلا فکر نمی‌کردم شیر بیاد ا ...

چه خوب ..من خیلی ناامید بودم از شیر دهی.خداکنه واسه منم بیاد.

طبیعی بود دوستم البته من خودمم همیشه شب زایمان کردم ساعتا ده فردا مرخص شدم خودم البته بچه اولم یازده ...

اگه قبل ۱۲شب باشی صبح مرخصی از ۱۲به بعد ترخیص میفته برا عصر

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738
صفر یه دونه بیشتر یک بردار منم بچه اولم چهار کیلو بود اصلا صفر استفاده نکردم حتی برا دومی که 375بود ...

چقدرم لباس شماره صفر خریدم 🤦‍♀️ 

حتما ببند دختر روش رو هم هی روغن زیتون بریز ناف بندو هی روزی۴بار عوض کن و بشور تا کمتر اذیت بشه و ...

ممنون از راهنماییت عزیزم...حتما یادم میمونه

چه خوب ..من خیلی ناامید بودم از شیر دهی.خداکنه واسه منم بیاد.

میاد عزیزم انشاالله.پرستار مخصوص شیردهی اومد بالا سرم که آموزش بده شیر دهی رو بهم من بهش گفتم (با یه حالت تا امیدی)اصلا شیر میاد⁦☹️⁩یه جوری سینمو فشار داد یه ذره شیر اومد بیرون انقد خوشحال شدم اصلا باورم نمیشد.

بستگی به برندش داره کالسکه از ۱تومن هس تا۱۳تومن لوازم بهداشتی من دیدم همه فیروز گرفتن خودم ماستلا بر ...

خب ببین من خونه گرفتم سه خواب بعد زایمانم قراره بریم اونجا 

هوا گرمه کالسکه ایی که بردمش بیرون نمیتونم بیارمش توی خونه مجبورم بذارمش دم در یا انباری که گرمای هوای اهواز میپوسونه کالسکه رو برم مثلا ۱۳ تومنی بخرم بپوسه توی گرما خیلی برام زور داره حداقل ۱۲۰۰ایی میخرم که پوسید بازم بخرم

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
مبارکت باشه.کار خیلی خوبی کردی عزیزم.من از بعضی خریدا پشیمونم.

منم خواهر شوهرم راهنمایی کرد گفت هیچیز الکی نخر که بدردت نمیخوره م)ثلا گفت قنداق فرنگی بهتره اصلا ساک بچه نگیر که نمیتونی استفاده کنی یا لباس فقط شماره صفر تا سه بگیر لباسای بیرونی و زمستونی و تابستونی رو الان نگیر چون خیلیاش اندازش نمیشه خودش همه لباس نو بچه اولش بدون استفاده مونده البته من خریدم ولی خوب راهنمایی خوبی بود