2733
2739

هرکی یه چی میگه معلوم نیس کدومش درسه حالا یه میلیونی و چقدمیخرن پونصدی و چقد؟چرا ما توکارت یه تومن نوشته ولی تو سیستم میریم پونصدیع؟🤔

وقتی گذاشتیش برای فروش اول ۳۰درصدشو میخرن که فکر کنم ۲میلیون میشه..سهام ۵۰۰ بوده بعد ۵۰۰تومنه دیگه مثله تخفیف بوده که همون موقع اسم نوشتن هرکی ۵۰۰تومن واریز کرده سهامش شده یه تومن ولی کسی که واریز نکرده همون۵۰۰مونده

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌

تو تاپیک هام درمورد سهام عدالت هست برو نظرات رو بخون

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731