2733
2739
عنوان

به راهنمایی تون خیلی نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 44 پست
شاید تیرویید داری

آره کم کار 

به اون ربط داره ؟

البته دارو می خورم 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید تیرویید داری

دو ماه هست خارجی رو پیدا نکردیم دارم ایرانی می خورم ممکنه از اون باشه ؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
آره کم کار  به اون ربط داره ؟  البته دارو می خورم

منم از وقتی تیرویید گرفتم خیلی لاغر شدم منم دارو میخورم منم کم کار دارم شاید واسه اونه عزیزم با پزشکت مشورت کن

تیکرم واسه رسیدن به آرزومه اگه دوست داشتین صلوات برام بفرستین
2728
دو ماه هست خارجی رو پیدا نکردیم دارم ایرانی می خورم ممکنه از اون باشه ؟

نمیدونم من خارجیشو میخورم دکترم گفت کم شده ولی من پیدا کردم

نننننن ا روزه ضعیف میشه صبح ناشتا کنجه گوشت گوسفند یا فیله گوساله بخور در حد سه چهارتا

مرسی عزیز مهربونم 

الان از اسم و فکرش دلم بهم ریخت .... 

وای چی شدم من !!!! در موردش صحبت کردم انگاری بدتر شد لعنتی !!!

الهی سلامت و شاد به زودی فرزندت رو بغل کنی عزیزم خیلی اضطراب دارم  به حدی که بیرون رفتن بدترش ...

مرسی عزیزم انشاالله حالت زودتر خوب بشه 😊😊منم بودم  وقتی دوسه بار اومدم بیرون برام عادی شد دیگه استرسم ریخت ولی خیلی رعایت می کنم کلا همون بیرون لباساهمه رو می ریزیم تو سبد بعدم می شورمشون رنگ چادرم کدر شد از بس تو یه ماه شستمش 😁😁😂😂

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
مرسی عزیز مهربونم  الان از اسم و فکرش دلم بهم ریخت ....  وای چی شدم من !!!! در موردش صحب ...

به نظر من هیچ حسی بد تر از حس تهوع تو دنیا نیست ادم مث گل پژمرده می شه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2740
منم از وقتی تیرویید گرفتم خیلی لاغر شدم منم دارو میخورم منم کم کار دارم شاید واسه اونه عزیزم با پزشک ...

مرسی عزیزم حتما 

نمیتونم برم ولی زنگ میزنم حتما بهش ...

چرا شما و من عجیب هستیم ، قاعدتا با تیروئید کم کار باید چاق بشیم ... من قبل از کرونا کلی رعایت میکردم وزنم بالا نره ورزش و کلی تحرک ....

الان که هیچ تحرکی ندارم و همش تو خونه هستن انگاری بر عکس شدم داره وزنم کم میشه !

نه ندارم 

چون تو دوران کرونا هستیم مرا قب خودتان باشید.

ممکنه مربوط به استرس و ناراحتی مداوم باشه، داروی اشتباه مصرف کرده باشید، کم کاری یا پرکاری تیروئید، اختلالات توی معده...

اختلالات معده و استرس شایع ترینه ..

غذاهای حاوی پروتیئن مصرف کنید، وعده های غذاییتون را در حجم کم و تعدد بخورید، نوشیدنی همراه با غذا نخورید

ورزش کنید

بهتره سوال خودتونو در سایتnobat.ir مطرح کنید رایگان پاسخ میدهند❤❤

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
مرسی عزیزم حتما  نمیتونم برم ولی زنگ میزنم حتما بهش ...  چرا شما و من عجیب هستیم ، قاعدت ...

اره پدر منم کم کاره و لاغتر میشه نمیدونم چرا زنداییمم پرکاره ولی چاق میشه

نمیدونم من خارجیشو میخورم دکترم گفت کم شده ولی من پیدا کردم

چه خوب من چند جا سپردم پیدا شد بهم اطلاع بدن

ولی نیاوردن هنوز 

2706