2703
2553
عنوان

به راهنمایی تون خیلی نیاز دارم

298 بازدید | 44 پست

بچه ها من چند وقت هست که خیلی حالت تهوع دارم و اشتهام هم کم شده 

اگر پریود نبودم نگران میشدم و  شک میگردم که باردار و ولی نیستم 

خیلی آزار دهنده شده حالم 

میدونید علتش چی میتونه باشه ؟

راهکاری دارید؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

دكتر برو عزيزم

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه روز بی اشتها میشم ، دیگه تا چند روز بی اشهام 😑😑

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2720
دكتر برو عزيزم

بخاطر کرونا اصلا بیرون نمی رم 

😢

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
شاید مال پریودیته 

نه از قبلش هم بود و الان که تموم شده هم همچنان هست 

2714
من یه روز بی اشتها میشم ، دیگه تا چند روز بی اشهام 😑😑

اینطوری نبودم 

قبلا از استرس حتی پرخوری میکردم ولی الان خیلی هم کم غذا شدم هم بی اشتها 

این حس بد هم دیگه بدترش کرده 

حالت های دیگه ای ندارید؟

تب؟ تپش قلب؟ اسهال نفخ؟ 

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
معدت ضعیف شده حتما ولی حتما روزه برو

روزه بگیرم ؟

نه از قبلش هم بود و الان که تموم شده هم همچنان هست 

والله من باردارم اردیبهشت کلا بخاطر مشکلات جسمی که داشتم هی شب ونصف شب بودم بیمارستان با رعایت نظافت نمی شه بخاطر یه بیماری بیخیال اونای دیگه بشی وخودتو به کشتن بدی ماسک بذار دستکش بذار. رفتی اومدی کل لباستو بریز تو لباسشویی می خواد خیالت راحت شه یه دوشم بگیر همین 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
حالت های دیگه ای ندارید؟ تب؟ تپش قلب؟ اسهال نفخ؟ 

نه ندارم 

والله من باردارم اردیبهشت کلا بخاطر مشکلات جسمی که داشتم هی شب ونصف شب بودم بیمارستان با رعایت نظافت ...

الهی سلامت و شاد به زودی فرزندت رو بغل کنی

عزیزم خیلی اضطراب دارم 

به حدی که بیرون رفتن بدترش میکنه 

قشنگ مریض شدم از کرونا

دیگه تحمل فشار عصبی ندارم واقعا این هست که خیلی کم بیرون میرم 

تو این سه  چهار ماه شاید دو سه بار 

2706