2737
2734
نه سعادتشو نداشتم فک کنم شما زیاد بودی

منظورم لاس زدن نیس😒ادب و تربیتم خوبه😒

منظورم این ک جمع پسرا خیلی خرابه یهو یکیش یچی میاره تعارف میکنه و کلی طرف مسخره میکنه ک بردار و.

. بچع ننه وـــ سرانجام  طرف گول میخوره 

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اده متاسفانه اه مردم ب بچه و حتی نوه میرسه

اره دقيقن عزيزم 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
2731
من گفتم لاس زدن؟چندسالته؟

حرفی ک تو زدی همین معنی میده من سعادت نداشتم  انگا شما زیاد بودی😒مشتاقی بدونی سنم نوشتم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2738
حرفی ک تو زدی همین معنی میده من سعادت نداشتم  انگا شما زیاد بودی😒مشتاقی بدونی سنم نوشتم

اوکی سنتو دیدم راحت باش واسه کل کل کردن با این رنج وقتی ندارم بزرگ شدی حرف میزنیم ریپ نکن گلم

یهو دیدی خوردمت😏
دفعه اولش بووود😔😔😔😔😔😔خدا خودش گفته توبه کنه میبخشم

خدا كنه توبه كنه و رو توبه بمونه 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
اوکی سنتو دیدم راحت باش واسه کل کل کردن با این رنج وقتی ندارم بزرگ شدی حرف میزنیم ریپ نکن گلم

بزرگی ب عقل نه سن!

مادربزرگ😂

2706