2737
2739
عنوان

میخوام چندتا کتاب بخرم کمک میخوام

114 بازدید | 11 پست

برای کتابخونم میخوام اهل خوندنم هستم چه بهتر که شیک هم باشه ازین رمان های آبکی نباشه اگه معرفی کنید ممنون میشم

یهو دیدی خوردمت😏

رمان همخونه

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

رمان اما،دختری در قطار،زنجیر عشق اینارو یادمه خارجین و قشنگ.

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

رمان همخونه

همخونه آبکیه 

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2742
قطعا اهل کتاب خوندن حرفه ای نیست و.با کتاب عجین نیستی...چون لحن کسی که کتاب خونه این نیست که برای کت ...

شیک نه ظاهرش.منطورم اینه این رمان هایی که نوجوونا میخونن نباشه .از کجا میدونی اهل کتاب خوندن نیستم چندتا نام ببرم؟ و در ضمن اهل شعر هستم و تا دلت بخواد دیوان و کتاب شعر دارم.کتابای پر مغز و خارجی و روانشناسی میخوام یا خودشناسی

یهو دیدی خوردمت😏

بامداد خمار..شب سراب.رمانای قشنگ و جذاب  

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2740
شاهنامه و دیوان حافظ و گلستان و بوستان و .....این جور کتاب ها جلد خیلی قشنگی دارن.

دارم و خوندم.چندتا کتاب تو مایه های پر و صدسال تنهایی و بوف کور و سمفونی مردگان میخوام جلدش برام مهم نیست ولی چیزی نباشه که ازش زده بشم که همیشه تو کتابخونم جا داشته باشه

یهو دیدی خوردمت😏
رمان اما،دختری در قطار،زنجیر عشق اینارو یادمه خارجین و قشنگ.

کتاب مذهبی هم پایی که جا ماند،دا،کتاب های شهید ابراهیم هادی

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘

صد سال تنهایی خوبه؟؟ اموزنده هست یه چیزی اخرش یاد بگیریم ؟؟ 

یه نفر صنعتی شریف درس خونده بود تا کتاب رو دستم دید گفت خوب نیست منم زده شدم هر کار کردم نتونستم بخونم 🙁برا خودم متاسفم انقد تحت تاثیر قرار گرفتم

به افتخار خودم که  حتی در دنیای مجازی هم تنهام😘