2737
2734

بچه ها من خودم مجردم کاربرم آشرشته میگه بچم تب کرده هرچی تاپیک میزنم نمیشه از مامانا بپرسم این شد ک من براش زدم اگه میشه بهش بگید چیکار کنه تب دخترش بیاد پایین نگرانه بنده خدا

۷سالش 

@آشرشته بیا بپرس گلم 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ممنونم خانمی.. 

قرص استامینوفن داشتم 325 نصف بهش دادم میاد پایین یعنی یا کامل باید میدادم 7 سالشه؟؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آب و الکل قاطی کنه پاشو بذاره توش البته اینم بگم اگه تبش خیلیییی بالاس اینکار خوب نیست چون این روش ی ...

یعنی قرص تاثیر نداره شیاف هم داشتم تو خونه براین موقعها خودش رفته انداخته رفته از ترس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیاف بزاره سریع تبش میاد پایین

خودش اینجاس بهش بگید 

میگه میگف گلوم درد میکنه امروز تب کرده و دلدرد داره میترسه خدایی نکرده کرونا باشه خیلی نگرانه

2738
@آشرشته  عزیزم شربت استامینوفن  پاشویه...‌ این چرا تگ نشد

منم تگ کردم ابی نشد  پست اول مال خودشه ریپلای کن

یعنی قرص تاثیر نداره شیاف هم داشتم تو خونه براین موقعها خودش رفته انداخته رفته از ترس

آش رشته تافرداخوب نشدیه دقیقه ببرمطب یه آمپول تب بربهش بزنن

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
@آشرشته  عزیزم شربت استامینوفن  پاشویه...‌ این چرا تگ نشد

شربت نداشتم قرص استامینوفن 325 نصفش بهش دادم یعنی تاثیر داره  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیاف ها چند روز پیش  رفته سر یخچال انداخته رفته 😭

ای وای چراا فعلا پاشویه کن با اب نمک  ابش خیلی سرد نباشه رو به ولرم باشه یکی دوساعت دیگه یا برو از داروخونه شیاف بگیر یا ببرش دکتر 

آش رشته تافرداخوب نشدیه دقیقه ببرمطب یه آمپول تب بربهش بزنن

میترسم خدا نکرده کر ونا باشه آخه دیشب گفت گلوم الان هم تب کرده و میگه دلم درد میکنه 😭😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706