2737
2734
عنوان

مسافرت در کرونا

1237 بازدید | 47 پست

سلام خوبین خانما

یه سوال ذهنمو درگیر کرده اکثرا رفتن مسافرت به خصوص شمال واسم سواله مگه کرونا تموم شده

چرا نیرن مسافرت

درک نمی کنم 

محترمانه دور از بی ادبی توجیحم کنید

من بعد از مدت ها اومدم نی نی سایت و اصلا تایپیک های دیگه رو نخوندم

الان یه عده نیان بگن اووووو از صبح پونصدتا تایپیک اینجوری دیدیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دعوت شدیم تو این چندروز تعطیلی

محترمانه گفتیم نمیایم شرمنده 

حق الناسه گردن تک تکمونه مخصوصا جاهای شلوغ

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

شمال به کنار!! من دیروز رفتم لواسان کار داشتمم.... به قران همه تو دهن هم بودیم😨😨😨😨😨

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
2738

همه مسافرت هستن واقعا اين حجم از بيشعوري رو يك جا نديده بوديم 

واقعا شرم اوره كتمان كردن ويروس 

بيچاره كادر درمان 

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
راست میگیا چرا مردم اینقد میرن مسافرت؟😷🙁☹

واقعا درک نمی کنم 

الان پیج اینستا این زنکان فالور بالا رو می بینی اکثرا مسافرتن

والا ماهم پوسیدیم تو خونه

ولی چهره اون پرستارا که میاد جلو چشم شرمنده میشم واقعا وجدان ادما کجا رفته

ميرن چون سواد و درك كافي از بيماري و ويروس ندارن.نميدونن سرايت و ويروس و رعايت بهداشت چيه.از دركشون خارجه به همين سادگي

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

من همسرم یه صبح تا ظهر گلو درد داشت بهش کفتم حق نداری پاتو از خونه بزاری بیرون یه وقت کرونا داشته باشی

بنده خدا رو اذیت کردم که مطمن شدم کرونا نداره دست از سرش یر نداشتم

2706